Leírás
Nagy teljesítmény, rendkívül megbízható működés. Sokrétű felhasználási terület a széles állítási lehetőségeknek köszönhetően. Nagyon jó munkadarab-megvezetés, könnyű használhatóság.
Alapfelszereltség:
- Előtoló fejegység
- Tartóállvány
- 27 szegmensből álló tagolt fémgörgő
Kérhető tartozékok:
- Szegmentált fémgörgő beépített tüskékkel. (27 függetlenül felrögzített tüske szegmensenként)
Paraméterek
| Görgők száma | 1 db |
| Görgők mérete | 270 mm |
| Előtolási sebesség | 6,5 / 11 / 13 / 22 m / perc |
| Előtolási sebesség állítása | fix fokozatokban állítható |
| Munkadarab megengedett minimális vastagsága | 5 mm |
| Munkadarab megengedett maximális vastagsága | 125 mm |
| Vastagság eltérés | + / - 3 mm |
| Megengedett minimális munkadarab szélesség | 25 mm |
| Megengedett minimiális munkadarab hosszúság | 180 mm |
| Feszültség | 400 V / 50 Hz |
| Tömeg | 43 kg |
| Szállítási méret | 80x60x35 cm |
| Motor | 0,375 kW |