Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 20 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 85 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 20 mm |
| Vágóél rögzítése | cserélhető |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Javasolt süllyesztési mód | Függőleges tengelyirányú |
| Termékcsalád | 616 |
Katalógus oldal
