Leírás
A Framar láncmaró nélkülözhetetlen gépe az ajtó és ablakgyártó üzemeknek. A különböző marásoknak megfelelően könnyen és gyorsan beállítható a gép. A dönthető munkaasztal és az elfordítható fej lehetővé teszi speciális marási műveletek elvégzését. A hosszanti irányban revolverfejes ütközővel a függőleges irányban mélység ütközővel lehet beállítani a marási méreteket.
Acél és öntöttvas szerkezet. A megvezető rendszer gyűrűje öntisztító. Szivattyús kenés. Biztonsági rendszerrel ellátott vezérlés. Mechanikus munkadarab leszorító.
Alapfelszereltség
Szervizkulcsok, olajpumpa, motorvédelem.
Paraméterek
| Asztal mérete | 540 x 110 mm |
| Motor | 1,5 kW |
| Motor fordulatszám | 2800 ford/perc |
| Motor tengelyátmérő | 16 mm |
| Fej függőleges mozgása | 180 mm |
| Fej oldalirányú állíthatósága | 80 mm |
| Fej hosszirányú mozgása | 200 mm |
| Asztal függőleges állíthatósága | 160 mm |
| Asztal döntés | + / - 45° |
| Fej elforgatás | + / - 45° |
| Maximum ajtó szélesség | 900 mm |
| Gép méretei | 70 x 60 x 165 cm |
| Tömeg | 210 kg |
| Működési átlagos zajszint | 105 Db |
| A gép alapban láncot nem tartalmaz. | |
| Beüzemelés | 1,5 óra |
