Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 16 mm |
| Élhossz (I) | 23/95 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 150 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 16 mm |
| Vágóél rögzítése | cserélhető |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | Spirálmaró |
| Vágóél geometriája | fel - le spirál (alul - felül nem szakítja ki az anyagot) |
| Termékcsalád | 615 |
Katalógus oldal
