Leírás
Ez az új ipari minőségű keményfém-hegyű CMT nútvágó bit kiválóan alkalmas padlóburkolatokhoz és betétekhez.
Könnyen és zökkenőmentesen átjuthat tömörfából és faforgácsból készült anyagokon, miközben a vágóélek több áthaladás után is élesek maradnak.
Ez az eszköz ütköző gallérral és csapágyakkal van felszerelve. Tesztelje saját magánál ezeknek a bitek rendkívüli minőségét.
Paraméterek
| Szerszám átmérő (D) | 31,75 mm |
| Élhossz (I) | 6,35 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 47,6 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6,35 mm |
| Vágóél rögzítése | beforrasztott |
| Munkamélység (H) | 9,5 |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám szárán |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Termékcsalád | 822.023B |
Katalógus oldal
