Profilozó szerszámok
CMT Tömör- és keményfém lapkás V-nútmaró, gravírozó szerszámok, D=6-12,7; A=35°-60°; S=6-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen és szépen lehet akár V alakú gravírozást végezni
| Szerszám átmérő (D) | 6 - 12,7 mm |
| Élhossz (I) | 9 - 11 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 50 - 57,2 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 1/2/3 db |
| Befogási méret (S) | 6 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém / HWM Wolfrám-karbid keményfém |
Még 1 db raktáron
8.585 Ft + ÁFA -tól
(10.903 Ft)
CMT Keményfém cserelapkás 90°-os V-nútmaró, S=6,35-8
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen marhat V alakú nútot mindenféle faanyagba
| Szerszám átmérő (D) | 23 mm |
| Élhossz (I) | 10 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 60 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 1 db |
| Befogási méret (S) | 6,35 - 8 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
12.433 Ft + ÁFA
(15.790 Ft)
CMT Keményfém cserelapkás fózoló maró csapággyal, A=22°-45°; S=6-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen veheti el bútorlapok, MDF és tömörfa alkatrészek éleit
| Szerszám átmérő (D) | 25 - 29 mm |
| Élhossz (I) | 8 - 11 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 60 - 68 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Még 1 db raktáron
20.587 Ft + ÁFA
(26.146 Ft)
CMT Keményfém cserelapkás fózoló maró, A=45°; S=6-8
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen veheti el bútorlapok, MDF és tömörfa alkatrészek éleit
| Szerszám átmérő (D) | 29 mm |
| Élhossz (I) | 8 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 52 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
17.143 Ft + ÁFA
(21.772 Ft)
CMT Keményfém lapkás 60°-os dekorációs feliratmaró csapággyal, S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerűen készíthet dekorációs feliratokat táblákrak
| Szerszám átmérő (D) | 28 mm |
| Élhossz (I) | 19 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 63,5 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
CMT Keményfém lapkás 60°-os dekorációs feliratmaró, S=6-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerűen készíthet dekorációs feliratokat táblákrak
| Szerszám átmérő (D) | 25,4 - 28,5 mm |
| Élhossz (I) | 19 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 50,8 - 63,5 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
13.036 Ft + ÁFA -tól
(16.556 Ft)
CMT Keményfém lapkás 90°-os V-nútmaró csapággyal, D=12,7-19; S=6-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen marhat V alakú nútot mindenféle faanyagba
| Szerszám átmérő (D) | 12,7 - 19 mm |
| Élhossz (I) | 12,7 - 16 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 44 - 63 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Még 1 db raktáron
10.519 Ft + ÁFA -tól
(13.359 Ft)
CMT Keményfém lapkás 90°-os V-nútmaró, D=9-38; S=6-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen marhat V alakú nútot mindenféle faanyagba
| Szerszám átmérő (D) | 6 - 38 mm |
| Élhossz (I) | 8 - 28,5 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 44,5 - 70 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém / HWM Wolfrám-karbid keményfém |
Még 2 db raktáron
8.181 Ft + ÁFA -tól
(10.389 Ft)
CMT Keményfém lapkás ablakpárkány és bútorfogantyú maró csapággyal, S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerűen készíthet szép bemart fogantyút vagy kellemes tapintású ablakpárkányt
| Szerszám átmérő (D) | 31,7 - 38,7 mm |
| Élhossz (I) | 25,4 - 35 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 73 - 85,8 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
23.562 Ft + ÁFA -tól
(29.923 Ft)
CMT Keményfém lapkás ablakpárkány és bútorfogantyú maró, S=12-12,7; R=5,5-9,5
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerűen készíthet szép bemart fogantyút vagy kellemes tapintású ablakpárkányt
| Szerszám átmérő (D) | 31,7 - 38,1 mm |
| Élhossz (I) | 25,4 - 35 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 73 - 85,8 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
20.263 Ft + ÁFA -tól
(25.734 Ft)
CMT Keményfém lapkás állítható dupla élmaró szerszám, R=2-3; S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen és szépen tud egyszerre két élt is megmunkálni
| Szerszám átmérő (D) | 34 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 100 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
31.537 Ft + ÁFA
(40.052 Ft)
CMT Keményfém lapkás állítható dupla élmaró szerszám, R=4,76/45°; S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen és szépen tud egyszerre két élt is megmunkálni
| Szerszám átmérő (D) | 38,1 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 100 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
34.538 Ft + ÁFA
(43.863 Ft)