Szélességtoldó szerszámok
CMT 45°-os csap-rés maró szerszám, T1=9-28,5; S=8-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerű akár a szélességi toldás, akár a keret összemarás
| Szerszám átmérő (D) | 44,5 - 70 mm |
| Élhossz (I) | 18 - 31,7 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 56 - 69,9 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Még 2 db raktáron
28.596 Ft + ÁFA -tól
(36.317 Ft)
CMT csap-rés maró készlet, S=8-12,7
Keményfém vágóélű 2 db-os szerszámkészlet külön csapozáshoz és külön réseléshez 19 mm anyagvastagságig
| Szerszám átmérő (D) | 47,6 mm |
| Élhossz (I) | 19 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 71 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 3 db |
| Befogási méret (S) | 8 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
21.846 Ft + ÁFA -tól
(27.744 Ft)
CMT Egyenes keményfém élű szélességtoldó csapággyal, T1=12-40; S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen táblásíthatunk bármilyen tömörfa alkatrészeket
| Szerszám átmérő (D) | 47,6 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 97 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 3 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
37.830 Ft + ÁFA
(48.044 Ft)
CMT Keményfém lapkás 22,5°-os csap-rés maró szerszámpár, S=8-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerű a 22,5°-os sarokillesztés
| Szerszám átmérő (D) | 37,3 mm |
| Élhossz (I) | 22,2 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 60,3 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
45.335 Ft + ÁFA
(57.575 Ft)
CMT Keményfém lapkás lambériagyártó szerszám pár csapággyal, T1=19-25,4; S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen alakíthatunk ki csapot és rést egy felső élletöréssel egyetlen lépésben
| Szerszám átmérő (D) | 44,4 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 75,5 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
59.252 Ft + ÁFA
(75.250 Ft)
CMT Keményfém lapkás szélesség- és hossztoldó csapággyal, T1=12,7-36; S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen táblásíthatunk bármilyen tömörfa alkatrészeket
| Szerszám átmérő (D) | 47,6 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 97 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
44.355 Ft + ÁFA
(56.330 Ft)
CMT Keményfém lapkás szélességtoldó szerszám, 15-30 mm anyagvastagságig; S=12-12,7
ömör keményfém vágóélekkel egyszerű a szélességtoldás, csap-rés marás egy műveletből
| Szerszám átmérő (D) | 44,4 mm |
| Élhossz (I) | 32 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 70,1 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Még 1 db raktáron
25.622 Ft + ÁFA
(32.540 Ft)