Speciális
CMT 16 darabos ipari dekopír fűrészlap készlet minden anyaghoz
Az egyedeülálló készlet tartalmazza a 10 legnépszerűbb fűrészlapot a különféle vágási igényekhez. Fához, fémekhez, szárazépítészeti és extra kemény anyagokhoz.
| Kiszerelés | 16 db / csomag |
Még 1 csomag raktáron
6.743 Ft + ÁFA
(8.564 Ft)
CMT Különleges dekopír fűrészlap extra kemény anyagokhoz I=110
Különleges ipari dekopír fűrészlap keményfém fogakkal vastag anyagokhoz
| Kiszerelés | 3 db / csomag |
| Fűrészfog anyaga | Wolfram karbid keményfém |
| Teljes hosszúság (L) | 132 mm |
| Vágásmélység (I) | 110 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 4,3 mm |
| Fűrészfogak sűrűsége (TPI) | 6 db/in (25,4 mm) |
Még 1 db raktáron
7.651 Ft + ÁFA
(9.716 Ft)
CMT Különleges dekopír fűrészlap extra kemény anyagokhoz I=75
Különleges ipari dekopír fűrészlap keményfém fogakkal vékony anyagokhoz
| Kiszerelés | 3 db / csomag |
| Fűrészfog anyaga | Wolfram karbid keményfém |
| Teljes hosszúság (L) | 100 mm |
| Vágásmélység (I) | 75 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 4,3 mm |
| Fűrészfogak sűrűsége (TPI) | 6 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
6.922 Ft + ÁFA
(8.791 Ft)
CMT Különleges dekopír fűrészlap puha anyagokhoz I=100
Különféle puha és nem koptató anyagok vágásához.
| Fűrészfog anyaga | Magas széntartalmú acél |
| Kiszerelés | 3 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 152 mm |
| Vágásmélység (I) | 100 mm |
| Fűrészfogak sűrűsége (TPI) | 1 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
4.855 Ft + ÁFA
(6.166 Ft)
CMT Különleges dekopír fűrészlap puha kerámiához I=75
Speciális keményfém élű fűrészlap puha kerámiák, 5-10 mm-es öntöttvas, üvegszálerősítésű anyagok egyenes vágásához
| Fűrészfog anyaga | Wolfram karbid keményfém |
| Kiszerelés | 3 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 83 mm |
| Vágásmélység (I) | 75 mm |
Külső raktáron
3.776 Ft + ÁFA
(4.795 Ft)