Elővágó fűrészlapok
01.CMT állítható elővágó; D=70-125; B=20-50; Z=16-24
Laminált bútorlapok kitörésmentes vágásához
| Fűrészlap átmérő (D) | 70 - 125 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 / 22 / 50 mm |
| Elővágó fűrészlap kialakítása | Hézagoló gyűrűs |
| Fűrészfogak száma (Z) | 8+8 / 10+10 / 12+12 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Raktáron
17.257 Ft + ÁFA -tól
(21.917 Ft)
02.CMT Ipari kónuszos elővágó; D=80-300; B=20-65; Z=12-72
Laminált bútorlapok kitörésmentes vágásához
| Fűrészlap átmérő (D) | 80 - 300 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 - 65 mm |
| Elővágó fűrészlap kialakítása | Kúpos |
| Fűrészfogak száma (Z) | 12 - 72 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 3,1 - 6,0 mm |
Még 1 db raktáron
17.090 Ft + ÁFA -tól
(21.704 Ft)
03.CMT XRTEME gyémánt, kónuszos elővágó tárcsa; D=120-125; B=20; Z=20
Laminált bútorlapok kitörésmentes vágásához
| Fűrészlap átmérő (D) | 120 / 125 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 mm |
| Fűrészlap kivitele | Gyémánt |
| Elővágó fűrészlap kialakítása | Kúpos |
| Fűrészfogak száma (Z) | 20 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 3,1 - 3,7 mm |
Külső raktáron
105.720 Ft + ÁFA
(134.264 Ft)
CMT 4 db-os hézagolólemez készlet elővágó fűrészhez
1 db 0,1 mm; 1 db 0,2 mm; 2 db 0,3 mm;
anyaga: PVC
| Átmérő | 73 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 0,1/0,2/0,3 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 22 mm |
Külső raktáron
1.331 Ft + ÁFA
(1.691 Ft)
CMT Ipari kónuszos elővágó D=180x4,3/5,5x50 - 3/12,5/80; Z36
Laminált bútorlapok kitörésmentes vágásához. Szabászgépekhez kifejlesztve. Egy- vagy kétoldalas műanyag laminált panelekhez, MDF-hez.
| Fűrészlap átmérő (D) | 180 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 50 mm |
| Elővágó fűrészlap kialakítása | Kúpos |
| Fűrészfogak száma (Z) | 36 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 4,3 - 5,5 mm |
Még 1 db raktáron
13.459 Ft + ÁFA
(17.093 Ft)
OMAS kúpos elővágó tárcsa ART 342 D=80-200
Kúpos elővágó tárcsa laminált bútorlapok kitörésmentes vágásához
| Elővágó fűrészlap kialakítása | Kúpos |
| Fűrészlap átmérő (D) | 80 - 200 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 - 65 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 12 - 36 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 3,1 - 5,5 mm |
Raktáron
10.239 Ft + ÁFA -tól
(13.003 Ft)
P+ DSC Állítható gyémánt elővágók; D=120-125
Magas minőség, sokszor hosszabb élettartam
| Fűrészlap átmérő (D) | 120 / 125 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 mm |
| Fűrészlap kivitele | Gyémánt |
| Elővágó fűrészlap kialakítása | Hézagoló gyűrűs |
| Fűrészfogak száma (Z) | 12+12 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Külső raktáron
83.750 Ft + ÁFA -tól
(106.362 Ft)
P+ Precision elővágó system
Állítható vágásszélességű elővágó, amely nagyságrendekkel megkönnyíti az elővágó egység beállítását a hagyományos rendszerekhez képest.
| Elővágó fűrészlap kialakítása | P+ Precision gyorsbeállítás |
| Fűrészlap átmérő (D) | 120 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 12+12 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Raktáron
132.906 Ft + ÁFA
(168.790 Ft)