Színesfémek vágásához való körfűrészlapok
CMT Ipari ITK PLUS Kompozit, színesfém és bútorlap vágó fűrésztárcsa; D=140-305; Z=48-96
Extra vékony kompozit és színesfém vágó fűrészlap negatív élszöggel
| Fűrészlap átmérő (D) | 140 - 305 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 - 30 mm |
| Fűrészlap kivitele | ITK Plus |
| Fűrészfogak száma (Z) | 48 - 96 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 1,8 - 2,8 mm |
Raktáron
8.267 Ft + ÁFA -tól
(10.499 Ft)
CMT Ipari színesfém és bútorlap vágó fűrésztárcsa negatív élszöggel; D=120-235; B=20-30; Z=36-80
Méretre vágáshoz, kiváló hosszú élettartamú fűrészlap, zajcsillapított.
| Fűrészlap átmérő (D) | 120 - 235 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 36 - 80 db |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 - 30 mm |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 1,8 - 2,2 mm |
Raktáron
10.850 Ft + ÁFA -tól
(13.780 Ft)
CMT ipari színesfém és bútorlap vágó fűrésztárcsa negatív homlokszöggel; D=250-500; B=30-32; Z=64-120
Méretre vágáshoz, kiváló hosszú élettartamú fűrészlap, zajcsillapított.
| Fűrészlap átmérő (D) | 250 - 500 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 64 - 120 db |
| Fűrészlap kivitele | Industrial / Xtreme |
| Belső furat átmérő (B/d) | 30 - 32 mm |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 3,2 - 4,3 mm |
Raktáron
31.716 Ft + ÁFA -tól
(40.279 Ft)
CMT ipari színesfém és műanyag vágó fűrésztárcsa; D=160-216; B=20-30; Z=24-40
Méretre vágáshoz, kiváló hosszú élettartamú fűrészlap, zajcsillapított.
| Fűrészlap átmérő (D) | 160 - 216 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 24 - 40 db |
| Fűrészlap kivitele | Orange Shield |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 - 30 mm |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 2,2 - 2,6 mm |
Még 1 db raktáron
9.717 Ft + ÁFA -tól
(12.341 Ft)
CMT Krómozott és zajcsillapított színesfém vágó fűrész negatív élszöggel; D=160-216; B=20-30; Z=52-64
Alumínium, sárgaréz, réz ötvözetek, műanyag, kompozit anyagú csövek, húzott termékek és tömör tömbök vágásához
| Fűrészlap kivitele | Orange Chrome |
| Milyen géphez ajánlott: | Festool |
| Fűrészlap átmérő (D) | 160 - 216 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 - 30 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 54 - 64 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 2,2 - 2,3 mm |
Raktáron
20.614 Ft + ÁFA -tól
(26.180 Ft)
CMT XTREME színesfém és műanyag vágó fűrésztárcsa; D=250-500; B=30-32; Z=80-120
Méretre vágáshoz, kiváló hosszú élettartamú fűrészlap, zajcsillapított.
| Fűrészlap átmérő (D) | 250 - 500 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 80 - 120 db |
| Fűrészlap kivitele | Industrial / Xtreme |
| Belső furat átmérő (B/d) | 30 - 32 mm |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 3,2 - 4,2 mm |
Külső raktáron
38.161 Ft + ÁFA -tól
(48.465 Ft)