Fához
CMT 25 db-os orrfűrész szerszám készlet
Az egyedülálló készlet az 5 legnépszerűbb fűrészlapot tartalmazza fához, fémekhez, szárazépítészeti anyagokhoz.
Külső raktáron
19.077 Ft + ÁFA
(24.228 Ft)
CMT 32 db-os orrfűrész szerszám készlet
Az egyedülálló készlet a 6 legnépszerűbb fűrészlapot tartalmazza fához, fémekhez, szárazépítészeti anyagokhoz.
| Csomagban található fűrészlapok száma | 32 db / csomag |
Külső raktáron
21.185 Ft + ÁFA
(26.905 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fához és tűzifához I=180x19
CMT ipari orrfűrész lap fához, durva vágásához.
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 200 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 180 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 2,4 - 4 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 6 - 10 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
6.068 Ft + ÁFA
(7.706 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fához és tűzifához I=205x19
CMT ipari orrfűrész lap fához és tűzifához
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 225 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 205 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 8,5 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 3 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
4.710 Ft + ÁFA
(5.981 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fához és tűzifához I=220x19
CMT ipari orrfűrész lap fához, durva vágásához.
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 240 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 220 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 5 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 5 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
6.068 Ft + ÁFA
(7.706 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fához I=130x19
CMT ipari orrfűrész lap fához, durva vágásához.
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 4,3 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 6 db/in (25,4 mm) |
Még 1 csomag raktáron
3.802 Ft + ÁFA
(4.829 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap nyersfához I=130x19
CMT ipari orrfűrész lap zöld fa metszéséhez, durva vágásához.
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 8,5 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 3 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
3.928 Ft + ÁFA
(4.989 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap nyersfához I=280x19
CMT ipari orrfűrész lap zöld fa metszéséhez, durva vágásához.
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 300 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 280 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 8,5 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 3 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
5.889 Ft + ÁFA
(7.479 Ft)
CMT kézifogantyú szablyafűrész lapokhoz
Fogantyú minden 12,7 mm - 1/2" univerzális szárú fűrészlapokhoz
Raktáron
5.213 Ft + ÁFA
(6.621 Ft)