Fémhez
CMT 25 db-os orrfűrész szerszám készlet
Az egyedülálló készlet az 5 legnépszerűbb fűrészlapot tartalmazza fához, fémekhez, szárazépítészeti anyagokhoz.
Külső raktáron
19.077 Ft + ÁFA
(24.228 Ft)
CMT 32 db-os orrfűrész szerszám készlet
Az egyedülálló készlet a 6 legnépszerűbb fűrészlapot tartalmazza fához, fémekhez, szárazépítészeti anyagokhoz.
| Csomagban található fűrészlapok száma | 32 db / csomag |
Külső raktáron
21.185 Ft + ÁFA
(26.905 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemez, cső, profil és tömör anyagok vágáshoz I=180x19
Ipari orrfűrész lap vastag fémlemezek, vastag csövek és profilok vágásához, bontási munkákhoz
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 200 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 180 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1,8 - 2,6 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 10 - 14 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
8.254 Ft + ÁFA
(10.482 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemez, cső, tömör anyagok, profil vágáshoz I=205x19
Ipari orrfűrész lap vastag fémlemezek, vastag csövek és tömör profilok vágásához
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 225 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 205 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1,8 - 2,6 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 10 - 14 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
8.658 Ft + ÁFA
(10.995 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemez, cső, tömör anyagok, profil vágáshoz I=205x22
Ipari orrfűrész lap vastag fémlemezek, vastag csövek és tömör profilok vágásához
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 / 20 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 225 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 205 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 22 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 2,9 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 9 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
12.307 Ft + ÁFA -tól
(15.630 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemez, cső, tömör anyagok, profil vágáshoz I=280x19
Ipari orrfűrész lap vastag fémlemezek, vastag csövek és tömör profilok vágásához
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 300 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 280 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1,8 - 2,6 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 10 - 14 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
10.572 Ft + ÁFA
(13.426 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemez, cső, tömör profil vágáshoz I=130x19
Ipari orrfűrész lap vastag fémlemezek, vastag csövek és tömör profilok vágásához
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1,8 - 2,6 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 10 - 14 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
6.266 Ft + ÁFA
(7.958 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemez, cső, tömör profil vágáshoz I=130x22
Ipari orrfűrész lap vastag fémlemezek, vastag csövek és tömör profilok vágásához
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 22 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 2,9 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 9 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
8.406 Ft + ÁFA
(10.675 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemez, rúd, tömör profil vágáshoz I=130x19
ipari orrfűrész lap fémlemezek, vastag csövek és tömör profilok vágásához
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 / 20 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1,8 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
5.187 Ft + ÁFA -tól
(6.587 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemez, rúd, tömör profil vágáshoz I=205x19
Ipari orrfűrész lap vastag fémlemezek, vastag csövek és tömör profilok vágásához
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 / 20 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 225 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 205 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1,8 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 14 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
7.200 Ft + ÁFA -tól
(9.144 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemezek vágásához I=130x19
Ipari orrfűrész lap fémlemezek, vastag és vékony csövek és profilok vágásához
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1,8 - 3,2 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 8 - 14 db/in (25,4 mm) |
Még 2 csomag raktáron
5.889 Ft + ÁFA
(7.479 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemezek vágásához I=130x19
Ipari orrfűrész lap fémlemezek, csövek és profilok vágáshoz
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 24 db/in (25,4 mm) |
Még 1 csomag raktáron
5.187 Ft + ÁFA
(6.587 Ft)