Speciális
CMT Ipari orrfűrész lap építőanyag vágáshoz I=130x19
Ipari orrfűrész lap porózus beton, tégla vágáshoz és egyéb építőanyaghoz
| Csomagban található fűrészlapok száma | 2 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 4,3 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 6 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
7.730 Ft + ÁFA
(9.817 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap építőanyag vágáshoz I=205x22
Ipari orrfűrész lap porózus beton, tégla vágáshoz és egyéb építőanyaghoz
| Csomagban található fűrészlapok száma | 2 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 225 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 205 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 22 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 8,5 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 3 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
8.631 Ft + ÁFA
(10.962 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap építőanyag vágáshoz I=280x22
Ipari orrfűrész lap porózus beton, tégla vágáshoz és egyéb építőanyaghoz
| Csomagban található fűrészlapok száma | 2 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 300 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 280 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 22 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 8,5 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 3 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
10.645 Ft + ÁFA
(13.519 Ft)
CMT ipari orrfűrész lap speciális anyagok gyors vágására I=275x19
Ideális hús, csont, fagyasztott termékek és jég szeleteléséhez és darabolásához
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 300 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 280 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 8,5 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 3 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
6.346 Ft + ÁFA
(8.059 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap téglák vágására I=250x50
Ipari orrfűrész lap közepes méretű téglák vágására
| Csomagban található fűrészlapok száma | 1 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 305 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 250 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 50 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 12,7 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 2 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
7.174 Ft + ÁFA
(9.111 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap téglák vágására I=400x50
Ipari orrfűrész lap nagy méretű téglák vágására
| Csomagban található fűrészlapok száma | 1 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 455 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 400 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 50 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 12,7 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 2 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
17.945 Ft + ÁFA
(22.790 Ft)
CMT kézifogantyú szablyafűrész lapokhoz
Fogantyú minden 12,7 mm - 1/2" univerzális szárú fűrészlapokhoz
Raktáron
5.213 Ft + ÁFA
(6.621 Ft)