Élezhető gyalukések
02. Ipari élezhető gyalukés 300 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 20 / 25 / 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 300 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
2.438 Ft + ÁFA -tól
(3.096 Ft)
03. Ipari élezhető gyalukés 310 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 25 / 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 310 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
2.414 Ft + ÁFA -tól
(3.066 Ft)
04. Ipari élezhető gyalukés 400 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 20 / 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 400 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Még 2 db raktáron
3.236 Ft + ÁFA -tól
(4.110 Ft)
05. Ipari élezhető gyalukés 410 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 410 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
3.631 Ft + ÁFA -tól
(4.612 Ft)
06. Ipari élezhető gyalukés 430 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 430 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
6.667 Ft + ÁFA -tól
(8.467 Ft)
07. Ipari élezhető gyalukés 500 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 500 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Külső raktáron
4.044 Ft + ÁFA -tól
(5.136 Ft)
08. Ipari élezhető gyalukés 510 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 510 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
3.977 Ft + ÁFA -tól
(5.051 Ft)
09. Ipari élezhető gyalukés 530 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 530 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
7.835 Ft + ÁFA -tól
(9.950 Ft)
10. Ipari élezhető gyalukés 600 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 600 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Még 1 db raktáron
4.669 Ft + ÁFA -tól
(5.929 Ft)
11. Ipari élezhető gyalukés 610 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 610 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
9.037 Ft + ÁFA -tól
(11.477 Ft)
CMT bordázott profilozható marókés; 650x50/60/70x8 mm
Bordás HSS marókés profilozó marófejekbe precíz pozícionálással, 60 °-os szög.
| Hosszúság (L) | 40 - 650 mm |
| Szélesség (H/W) | 50 / 60 / 70 mm |
| Kialakítás | Bordás profilozható marókés |
| Vastagság (K/T/P) | 8 mm |
| Élek száma (Z) | 1 db |
Külső raktáron
186.480 Ft + ÁFA -tól
(236.829 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 100 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 100 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
2.320 Ft + ÁFA -tól
(2.946 Ft)