Egyenes lapkák
CMT Gyémánt élű cserelapka 30x12x1,5
CMT Ipari gyémánt élű egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 30 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 1 db |
Külső raktáron
84.740 Ft + ÁFA
(107.620 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 12x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 12 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
1.048 Ft + ÁFA
(1.331 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 12x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka. K2250 anyagminőség
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 12 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
1.941 Ft + ÁFA
(2.465 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 12x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka lekerekített sarokkal, R=0,5
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 12 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
2.895 Ft + ÁFA
(3.676 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 15x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 15 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
1.689 Ft + ÁFA
(2.145 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 18x18x1,95
Tömör keményfém nútmaró lapka.
| Kialakítás | Négy élű megfordítható lapka |
| Hosszúság (L) | 18 mm |
| Szélesség (H/W) | 18 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,95 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
4.279 Ft + ÁFA
(5.434 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 18x18x2,45
Tömör keményfém nútmaró lapka.
| Kialakítás | Négy élű megfordítható lapka |
| Hosszúság (L) | 18 mm |
| Szélesség (H/W) | 18 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2,45 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Külső raktáron
5.008 Ft + ÁFA
(6.360 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 19,5x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 19,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Még 2 db raktáron
3.299 Ft + ÁFA
(4.189 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 20x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 20 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
2.166 Ft + ÁFA
(2.751 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 20x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 20 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Még 2 db raktáron
2.795 Ft + ÁFA
(3.550 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 20x4,1x1,1
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Illesztőhoronnyal rendelkező lapka |
| Hosszúság (L) | 20 mm |
| Szélesség (H/W) | 4,1 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,1 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
2.239 Ft + ÁFA
(2.843 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 24,7x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 24,7 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
3.093 Ft + ÁFA
(3.929 Ft)