Elővágó lapkák
CMT Keményfém cserelapka 10,5x10,5x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka. K2250 anyagminőség
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 10,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 10,5 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
1.563 Ft + ÁFA
(1.985 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 12x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 12 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
1.048 Ft + ÁFA
(1.331 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 12x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka. K2250 anyagminőség
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 12 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
1.941 Ft + ÁFA
(2.465 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 12x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka lekerekített sarokkal, R=0,5
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 12 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
2.895 Ft + ÁFA
(3.676 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 13,6x13,6x2
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 13,6 mm |
| Szélesség (H/W) | 13,6 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
2.067 Ft + ÁFA
(2.625 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 14x14x1,2
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 14 mm |
| Szélesség (H/W) | 14 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,2 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
1.484 Ft + ÁFA
(1.884 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 14x14x2
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 14 mm |
| Szélesség (H/W) | 14 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
1.151 Ft + ÁFA
(1.462 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 14x14x2
Tömör keményfém egyenes lapka 45°-os éllel
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 14 mm |
| Szélesség (H/W) | 14 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Külső raktáron
2.014 Ft + ÁFA
(2.557 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 14x14x2
Tömör keményfém egyenes lapka.
K2250 anyagminőség
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 14 mm |
| Szélesség (H/W) | 14 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Külső raktáron
2.696 Ft + ÁFA
(3.424 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 14x14x2
Tömör keményfém egyenes lapka lekerekített sakokkal. R=0,5
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 14 mm |
| Szélesség (H/W) | 14 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
2.087 Ft + ÁFA
(2.650 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 18x18x1,95
Tömör keményfém nútmaró lapka.
| Kialakítás | Négy élű megfordítható lapka |
| Hosszúság (L) | 18 mm |
| Szélesség (H/W) | 18 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,95 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
4.279 Ft + ÁFA
(5.434 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 18x18x2,45
Tömör keményfém nútmaró lapka.
| Kialakítás | Négy élű megfordítható lapka |
| Hosszúság (L) | 18 mm |
| Szélesség (H/W) | 18 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2,45 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Külső raktáron
5.008 Ft + ÁFA
(6.360 Ft)