Lapkák spirálfejbe / gyaluba
01. P+ Keményfém cserelapka 15x15x2,5 mm, R95, 37 °
Tömör keményfém íves élkialakítású (R=95mm) lapka, éllekerekítés nélküli sarokkal, spirál gyalutengelybe
Fimal, Paoloni, Robland spiráltengelyes gyalugépekbe való lapka. Megrendelés előtt kérjük, ellenőrizze a gyalugép tengelyében levő lapka kialakítását.
Ez a legszélesebb körben használt lapka az indexált kések és profilok számára. Alkalmas puha és keményfához.
| Kialakítás | Lapka spirálfejbe / gyaluba |
| Hosszúság (L) | 15 mm |
| Szélesség (H/W) | 15 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
02. P+ Keményfém cserelapka 15x15, 2,5 mm, 30°
Tömör keményfém egyenes lapka lekerekített sarokkal
Ez a legszélesebb körben használt lapka az indexált kések és profilok számára. Alkalmas puha és keményfához, forgácslaphoz, MDF, HDF és műanyaghoz.
| Kialakítás | Lapka spirálfejbe / gyaluba |
| Hosszúság (L) | 15 mm |
| Szélesség (H/W) | 15 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
03. P+ Cserelapka 13,8x13,8x2,5 mm; 35°, R=150, r=0,5
Tömör keményfém íves élkialakítású (R=150mm) lapka lekerekített sarokkal a Silent-POWER® spirálkéses gyalutengelyhez
FELDER, HAMMER, FORMAT4 spiráltengelyes gyalugépekbe való lapka. Megrendelés előtt kérjük, ellenőrizze a gyalugép tengelyében levő lapka kialakítását.
| Kiszerelés | 10 db / csomag |
| Kialakítás | Lapka spirálfejbe / gyaluba |
| Hosszúság (L) | 13.8 mm |
| Szélesség (H/W) | 13.8 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
04. P+ Keményfém cserelapka 15x15x2,5
Reignmac M450C spiráltengelyes gyalugéphez
Ennek a lapkának a mikroszemcsés kialakítása 50% -os élettartam növekedését eredményez a K-MG06 sorozatú lapkákhoz képest. Lehetővé teszi a MDF és HDF anyagok megmunkálását nagyobb mennyiségben.
| Kialakítás | Lapka spirálfejbe / gyaluba |
| Hosszúság (L) | 15 mm |
| Szélesség (H/W) | 15 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Cserelapka L=15 W=15 T=2,5 d=6,4 mm; R=150; 30°; r=0,5
Íves élkialakítású (R=150mm) keményfém lapka, lekerekített sarokkal (R=0,5) spirál gyalutengelybe.
| Kialakítás | Lapka spirálfejbe / gyaluba |
| Hosszúság (L) | 15 mm |
| Szélesség (H/W) | 15 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
OMAS Keményfém cserelapka 30x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka spirál marófejekbe, 2,5 mm sarokletöréssel.
| Kialakítás | Lapka spirálfejbe / gyaluba |
| Hosszúság (L) | 30 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
P+ Keményfém cserelapka 15x15x2,5
Íves élkialakítású (R=150mm) tömör keményfém lapka, spirál gyalutengelybe.
| Kialakítás | Lapka spirálfejbe / gyaluba |
| Hosszúság (L) | 15 mm |
| Szélesség (H/W) | 15 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
P+ Keményfém cserelapka 30x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka spirál marófejekbe
| Kialakítás | Lapka spirálfejbe / gyaluba |
| Hosszúság (L) | 30 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |