Kontraprofilos ajtógyártó szerszámok
CMT Kontraprofilos beltéri- és bútorajtó gyártó szerszám
Profi beltéri- és bútorajtógyártó szerszám, szilárd műanyag dobozban, 5 rendelhető profillapkával
| Szerszámátmérő (D) | 132 / 147 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Csaphosszúság | 16 mm |
| Csapvastagság | 12.5 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Elővágó élek száma | 4 db |
Külső raktáron
240.784 Ft + ÁFA -tól
(305.795 Ft)
OMAS cserélhető lapkás kontra profilos beltéri- és bútorajtó gyártó szerszám pár, K426-5P
Beltéri- és bútorajtó gyártó szerszám pár cserélhető keményfém lapkákkal, síkban találkozó illesztéseket készít
Megmunkálás magassága: 22-42 mm.
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 40 / 50 mm |
| Szerszámátmérő (D) | 180 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 22-42 mm |
Külső raktáron
OMAS cserélhető lapkás kontra profilos beltéri- és bútorajtó gyártó szerszám pár, K426-6P
Beltéri- és bútorajtó gyártó szerszám pár cserélhető keményfém lapkákkal, legömbölyített illesztéseket készít
Megmunkálás magassága: 22-42 mm.
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 40 / 50 mm |
| Szerszámátmérő (D) | 180 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 22-42 mm |
Külső raktáron
OMAS Kontraprofilos beltéri ajtógyártó; K411-1
Omas kontraprofilos beltéri ajtógyártó szerszám, háromféle profillal
| Szerszámátmérő (D) | 160 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Csaphosszúság | 15 mm |
| Csapvastagság | 8 - 14 mm |
| Megmunkálás magassága | 38 - 45 mm |
Külső raktáron
OMAS Kontraprofilos beltéri ajtógyártó; K411-2
Omas kontraprofilos beltéri ajtógyártó szerszám, háromféle profillal
| Szerszámátmérő (D) | 160 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Rádiusz / élletörés | 45° / R1,5 / R3 |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
Külső raktáron
OMAS Kontraprofilos beltéri ajtógyártó; K411-3
Omas kontraprofilos beltéri ajtógyártó szerszám háromféle profillal, üvegléckivágó funkcióval
| Szerszámátmérő (D) | 160 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
Külső raktáron
OMAS Kontraprofilos beltéri ajtógyártó; K411-4
Omas kontraprofilos beltéri ajtógyártó szerszám háromféle profillal, üvegléckivágó funkcióval
| Szerszámátmérő (D) | 160 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 40 / 50 mm |
| Rádiusz / élletörés | 45° / R1,5 / R3 |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
Még 1 db raktáron
OMAS Kontraprofilos beltéri ajtógyártó; K411-S; D=140x30
Egyszerű kontraprofilos beltéri ajtógyártó szerszám
| Szerszámátmérő (D) | 140 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Elővágó élek száma | 2 db |
Még 1 db raktáron
118.759 Ft + ÁFA
(150.824 Ft)