Betétmaró szerszámok
CMT Cserélhető lapkás betétmaró szerszámok, Z2
Felülről dolgozó multiprofil betétmaró szerszám, alumínium szerszámtesttel és cserélhető keményfém lapkákkal, kofferben
| Szerszámátmérő (D) | 180 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 35 / 40 / 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
Még 1 db raktáron
93.054 Ft + ÁFA
(118.179 Ft)
CMT Cserélhető lapkás betétmaró szerszámok, Z2+2
Felülről dolgozó betétmaró szerszám, alumínium szerszámtesttel és cserélhető keményfém lapkákkal
| Szerszámátmérő (D) | 183 / 200 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2+2 db |
Raktáron
96.857 Ft + ÁFA -tól
(123.008 Ft)
OMAS cserelapkás betétmaró szerszám; K427-1; D=200
Felülről dolgozó betétmaró szerszám, acél szerszámtesttel és cserélhető keményfém lapkákkal.
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Szerszámátmérő (D) | 200 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2+2 db |
Külső raktáron
123.129 Ft + ÁFA
(156.373 Ft)
OMAS cserelapkás betétmaró szerszám; K427-2; D=200
Alulról dolgozó betétmaró szerszám, acél szerszámtesttel és cserélhető keményfém lapkákkal.
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Szerszámátmérő (D) | 200 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2+2 db |
Külső raktáron
123.129 Ft + ÁFA
(156.373 Ft)
OMAS cserélhető lapkás betétmaró szerszám; K427-3; D=200
Felülről dolgozó betétmaró szerszám, acél szerszámtesttel és cserélhető keményfém lapkákkal.
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Szerszámátmérő (D) | 200 mm |
| Nút mélység | 56 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2+2 db |
Még 1 db raktáron
116.576 Ft + ÁFA
(148.051 Ft)
OMAS cserélhető lapkás betétmaró szerszám; K427-4; D=200
Alulról dolgozó betétmaró szerszám, acél szerszámtesttel és cserélhető keményfém lapkákkal.
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Szerszámátmérő (D) | 200 mm |
| Nút mélység | 56 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2+2 db |
Külső raktáron
116.576 Ft + ÁFA
(148.051 Ft)
OMAS cserélhető lapkás betétmaró szerszám; K427-5; D=198
Felülről dolgozó betétmaró szerszám, acél szerszámtesttel és cserélhető keményfém lapkákkal.
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Szerszámátmérő (D) | 198 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
Még 1 db raktáron
146.879 Ft + ÁFA
(186.536 Ft)
OMAS cserélhető lapkás betétmaró szerszám; K427-6; D=198
Alulról dolgozó betétmaró szerszám, acél szerszámtesttel és cserélhető keményfém lapkákkal. D-198, d30, 31,75, 35, 40, 50.
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Szerszámátmérő (D) | 198 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
Külső raktáron
146.879 Ft + ÁFA
(186.536 Ft)
OMAS cserélhető lapkás betétmaró szerszám; K427-7; D=200
Felülről dolgozó betétmaró szerszám, alumínium három élű szerszámtesttel és cserélhető keményfém lapkákkal.
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Szerszámátmérő (D) | 200 mm |
| Forgácsoló élek száma | 3 db |
Külső raktáron
174.999 Ft + ÁFA
(222.248 Ft)