Cserélhető lapkás univerzális patentfejek
01. CMT Ipari cserelapkás marószerszámok acél szerszámtesttel; D=100 / 120
Cserelapkás acél marószerszám fogásmélység határoló nélkül, műanyag kofferben
| Szerszámátmérő (D) | 100 / 120 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 35 / 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 40-50 mm |
Raktáron
40.526 Ft + ÁFA -tól
(51.468 Ft)
01. P+ Ipari cserelapkás marószerszám acél szerszámtesttel
Cserelapkás acél marószerszám fogásmélység határoló nélkül
| Szerszámátmérő (D) | 100 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
Külső raktáron
43.735 Ft + ÁFA
(55.543 Ft)
02. CMT Ipari cserelapkás marószerszámok alumínium szerszámtesttel; D=100 / 120
Cserelapkás alumínium marószerszám fogásmélység határoló nélkül, műanyag kofferben
| Szerszámátmérő (D) | 100 / 120 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 25,4 / 30 / 31,75 / 35 / 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 40-50 mm |
Még 1 db raktáron
45.686 Ft + ÁFA
(58.021 Ft)
02. P+ Ipari cserelapkás marószerszám alumínium szerszámtesttel
Cserelapkás alumínium marószerszám fogásmélység határoló nélkül
| Szerszámátmérő (D) | 100 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
Külső raktáron
33.386 Ft + ÁFA
(42.401 Ft)
03. CMT Ipari cserelapkás marószerszámok fogásmélység határolóval, alumínium szerszámtesttel; D=100/120
Cserelapkás alumínium marószerszám fogásmélység határolóval, műanyag kofferben
| Szerszámátmérő (D) | 100 / 120 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 40-50 mm |
Külső raktáron
56.291 Ft + ÁFA -tól
(71.490 Ft)
03. P+ Ipari cserelapkás marószerszám fogásmélység határolóval, alumínium szerszámtesttel
Cserelapkás alumínium marószerszám fogásmélység határolóval
| Szerszámátmérő (D) | 100 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
Még 1 db raktáron
44.483 Ft + ÁFA
(56.494 Ft)
04. CMT Ipari cserelapkás marószerszámok fogásmélység határolóval, acél szerszámtesttel; D=100/120
Cserelapkás acél marószerszám fogásmélység határolóval, műanyag kofferben
| Szerszámátmérő (D) | 100 / 120 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 35 / 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 40-50 mm |
Raktáron
30.691 Ft + ÁFA -tól
(38.978 Ft)
05. CMT ipari marófej keményfém lapkával falcoláshoz vagy a 40 mm-es profilos késekhez
Ipari marószerszám 2db éllel, 2 db forgácstörővel, 2 db elővágóval, szilárd műanyag kofferben
| Szerszámátmérő (D) | 100 / 125 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Elővágó élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 40-50 mm |
Még 1 db raktáron
60.769 Ft + ÁFA -tól
(77.176 Ft)
06. P+ szögben dönthető patentfej központi állítórendszerrel; 160x30x40
Központi állítórendszerrel + 65°-ban dönthető, fogásmélység határolós acél patentfej
| Szerszámátmérő (D) | 160 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 mm |
| Megmunkálási szög | + / - 60 ° |
Még 1 db raktáron
277.313 Ft + ÁFA
(352.188 Ft)
07. P+ szögben dönthető patentfej; 160x30x40
+ 65°-ban állítható, fogásmélység határolós acél patentfej
| Szerszámátmérő (D) | 160 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 mm |
| Megmunkálási szög | + / - 60 ° |
Raktáron
179.942 Ft + ÁFA
(228.526 Ft)
CMT 13 db-os cserelapkás marókészlet beltéri ajtógyártó lapkákkal D=78-120
Alumínium marófej 13 darabos cserelapka készlettel, forgácstörő nélkül
| Szerszámátmérő (D) | 78 / 100 / 120 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 35 / 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 40-50 mm |
Külső raktáron
106.349 Ft + ÁFA -tól
(135.063 Ft)
CMT 13 db-os cserelapkás marókészlet díszítő- profilozó lapkákkal D=78-120
Alumínium marófej 13 darabos cserelapka készlettel, forgácstörő nélkül
| Szerszámátmérő (D) | 78 / 100 / 120 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 35 / 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 40-50 mm |
Külső raktáron
106.349 Ft + ÁFA -tól
(135.063 Ft)