Profilozó szerszámok
CMT Ipari él letörő és gömbölyítő szerszám
Két részes állítható él letörő és gömbölyítő szerszám műanyag dobozban
| Szerszámátmérő (D) | 139 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Rádiusz / élletörés | R= 4 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 18 mm |
Külső raktáron
192.779 Ft + ÁFA
(244.830 Ft)
CMT ipari gömbölyítő és holkermaró szerszámok, R10 (12, 15)
R10-es gömbölyítő és holkermaró szerszám cserélhető keményfém vágó éllel, kofferben
| Szerszámátmérő (D) | 121 / 136 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Rádiusz / élletörés | R=10 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
Külső raktáron
85.404 Ft + ÁFA -tól
(108.463 Ft)
CMT Ipari gömbölyítő szerszámok R15/20 (12/18)
R15/20-as (R12/18) gömbölyítő szerszám cserélhető keményfém vágó éllel
| Szerszámátmérő (D) | 132 / 147 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Multiprofil rádiusz (R) | 15 / 20 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 57 mm |
Külső raktáron
91.047 Ft + ÁFA -tól
(115.630 Ft)
CMT Ipari gömbölyítő szerszámok, R5/10 (3/6, 4/8)
R5/10-es (R3/6; R4/8) gömbölyítő szerszám cserélhető keményfém vágó éllel
| Szerszámátmérő (D) | 113 / 128 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Multiprofil rádiusz (R) | 5 / 10 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 57 mm |
Még 1 db raktáron
70.844 Ft + ÁFA -tól
(89.972 Ft)
Omas élmegmunkáló marófej, gömbölyítés R2-6 vagy 45°
Fűzött szerszámkészlet élmegmunkáláshoz. A szerszámok felcserélésével válthatunk az élgömbölyítés és a 45°között
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 31,75 / 35 / 40 / 50 mm |
| Rádiusz / élletörés | 45° / R=2 / R=3 / R=4 / R=5 / R=6 |
| Szerszámátmérő (D) | 155 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 12 - 55 mm |
Még 1 db raktáron
217.313 Ft + ÁFA -tól
(275.988 Ft)
OMAS marófej hátul bordázott profilozható marókésekhez; D=122 mm; ART 383
Acél szerszám test a profilozható, hátul bordázott marókésekhez.
| Megmunkálás magassága | 40 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 40 mm |
| Szerszámátmérő (D) | 122 mm |
| Forgácsoló élek száma | 4 db |
Külső raktáron
77.534 Ft + ÁFA -tól
(98.468 Ft)
OMAS marófej hátul bordázott profilozható marókésekhez; D=137 mm; ART 383
Acél szerszám test a profilozható, hátul bordázott marókésekhez.
| Megmunkálás magassága | 50 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 40 mm |
| Szerszámátmérő (D) | 137 mm |
| Forgácsoló élek száma | 4 db |
Külső raktáron
92.548 Ft + ÁFA -tól
(117.537 Ft)
OMAS Multiprofil marókészlet forgácsvastagság-határoló nélkül, ART 397-C
Omas cserekéses profilmaró szerszám készlet 14 profilkéssel, forgácstörő nélkül, acél szerszámtesttel és tároló dobozzal
| Szerszámátmérő (D) | 97 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
Külső raktáron
81.357 Ft + ÁFA
(103.323 Ft)
Omas multiprofil rádiusz maró, ART K187
Omas beforrasztott lapkás multiprofil rádiuszmaró, 4 különböző tengellyel kérhető, d-30, 35, 40, 50, D-120-140.
| Szerszámátmérő (D) | 120 / 140 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 35 / 40 / 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 50 mm |
Külső raktáron
110.297 Ft + ÁFA -tól
(140.077 Ft)
Omas üres marófej, K394-T 97X50X30 Z=2
Omas cserekéses, forgácstörős profilmaró szerszám lapkák nélkül
| Szerszámátmérő (D) | 97 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
Még 1 db raktáron
29.663 Ft + ÁFA
(37.673 Ft)