Fenék és dugófúrók
CMT 5 db-os keményfém élű fenékfúró készlet
Tömör fában, fa kompozitokban, műanyag és laminált anyagokban zsákfuratok fúrására használható.
| Szerszámátmérő (D) | 15 - 35 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
Külső raktáron
57.868 Ft + ÁFA
(73.492 Ft)
CMT 5 db-os szerszámacél fenékfúró készlet
Tömör puhafába történő zsákfuratokhoz használható.
| Szerszámátmérő (D) | 15 - 35 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
Külső raktáron
19.104 Ft + ÁFA
(24.262 Ft)
CMT Cserélhető fúrófejek menetes befogószárhoz, D=20-60; S=M12x1
Cserélhető fúrófejek menetes befogószárhoz
| Szerszámátmérő (D) | 20 - 60 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | M12x1 mm |
Raktáron
10.976 Ft + ÁFA -tól
(13.940 Ft)
CMT Dugófúró készlet, dugóméret: 8-30
8 db-os dugófúró szerszámkészlet a legnépszerűbb méretekben:
001 - Ø8/10/12/15,
002 - Ø16/20/25/30,
003 - Ø15/20/25/30,
| Szerszámátmérő (D) | 8 - 30 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10 / 13 mm |
Külső raktáron
57.868 Ft + ÁFA -tól
(73.492 Ft)
CMT Dugófúró szerszámok, dugóméret: 8-50 mm, S=13
Dugómaró szerszám javító fadugók készítéséhez
| Szerszámátmérő (d) | 8 - 50 mm |
| Szerszámátmérő (D) | 18 - 62 mm |
| Befogási méret (S) | 13 / 16 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
Külső raktáron
14.248 Ft + ÁFA -tól
(18.095 Ft)
CMT EXTREME pánthelyfúró, D=15-35; L=57,5; S=10
Pontos és tisztára vágott zsákfuratok fúrására használható tömör fában, fa kompozitokban, műanyagokban és laminált anyagokban.
| Szerszámátmérő (D) | 15 - 35 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x26 mm |
Külső raktáron
18.196 Ft + ÁFA -tól
(23.109 Ft)
CMT EXTREME pánthelyfúró, D=15-35; L=70; S=10
Pontos és tisztára vágott zsákfuratok fúrására használható tömör fában, fa kompozitokban, műanyagokban és laminált anyagokban.
| Szerszámátmérő (D) | 15 - 35 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x26 mm |
Külső raktáron
19.859 Ft + ÁFA -tól
(25.221 Ft)
CMT Fenékfúró keményfém élekkel, D=14-60; S=10
Tömör fában, fa kompozitokban, műanyag és laminált anyagokban zsákfuratok fúrására használható.
| Szerszámátmérő (D) | 14 - 60 mm |
| Befogási méret (S) | 10x50 / 10x60 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
Raktáron
9.714 Ft + ÁFA -tól
(12.336 Ft)
CMT Fenékfúró keményfém élekkel, D=15-40; S=8/12,7
Használható fúrógépeken és kézi felsőmarógépeken tömör fában, fa kompozitokban és műanyag laminált anyagokban.
| Szerszámátmérő (D) | 15 - 40 mm |
| Befogási méret (S) | 8 / 12,7 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
Még 1 db raktáron
8.684 Ft + ÁFA -tól
(11.029 Ft)
CMT Fenékfúró keményfém élekkel, D=15-60; S=13/16
Használható fúrógépeken és kézi marógépeken tömör fában, fa kompozitokban és műanyag laminált anyagokban.
| Szerszámátmérő (D) | 15 - 60 mm |
| Befogási méret (S) | 13 / 16 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
Még 1 db raktáron
20.462 Ft + ÁFA -tól
(25.986 Ft)
CMT Fenékfúró keményfém élekkel, D=26; L=57; S=9,5
| Szerszámátmérő (D) | 26 mm |
| Befogási méret (S) | 9,5 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
Külső raktáron
6.045 Ft + ÁFA
(7.677 Ft)
CMT Fenékfúró keményfém élekkel, D=30; L=57; S=9,5
| Szerszámátmérő (D) | 30 mm |
| Befogási méret (S) | 9,5 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
Külső raktáron
6.398 Ft + ÁFA
(8.125 Ft)