Termékek szűrése
P+ kézi élzáró kiegészítő vákuumtalp
001. CMT összefoglaló nagy katalógus 2024
CMT 2024-es összefoglaló nagy katalógus angol nyelven.
Tartalmazza a szerszámok pontos méreteit, rajzát, leírását, kódszámát közel 450 oldalon.
001. P+ FM270, 1 zsákos mobil forgácselszívó - 230 V
Az FM270 porelszívó kategóriájának legerősebb képviselője a piacon, amelyet kifejezetten hatékony forgács- és porgyűjtésre terveztek. Kompakt kialakítása ellenére is kiemelkedő teljesítményt nyújt 230 V-os, 1,1 kW-os motorjával.
A berendezés minden alkatrésze fémből készült, ami hosszú élettartamot és tartós, megbízható működést garantál.
| Elszívás teljesítménye | 1530 m3/h |
| Gyűjtőzsákok száma / Térfogata | 1 db / 90 liter |
| Szűrőzsákok száma / Felülete | 1 db / 1 m2 |
| Motor | 1,1 kW / 230V / 1 fázis |
01. Bala CPM AV függőleges lapszabászgép - ALU - 3 kW
A Bala CPM AV, a CPM termékcsalád automata függőleges lapszabászgépe, alu, alucobond anyagok vágásához, hornyolásához.
| Maximális vágásvastagság | 25 mm |
| Dupla vágó rendszer (vágás és hornyolás) | alapfelszereltség |
| Függőleges és vízszintes vágásmagasság | 2000 mm |
| Vízszintes vágáshosszúság | 4000 mm |
01. Bala DPM AV automata függőleges lapszabászgép 3 kW
A Bala DPM AV, a DPM termékcsalád teljesen automata függőleges lapszabászgépe, anyagmegfogóval, PC vezérlőpulttal, optimalizáló szoftverrel és címke nyomtatóval rendelkezik.
| Maximális vágásvastagság | 40 mm |
| Függőleges és vízszintes vágásmagasság | 2100 mm |
| Vízszintes vágáshosszúság | 3700 mm, anyagmegfogók használata mellett mm |
01. CMT 650 konyhai munkalap összemaró sablon, extrém erős kivitel, ipari használatra 420-650 mm-ig
CMT 650 konyhapult illesztő sablon, kompozit anyagból, extrém kopásállósággal és merevséggel a hosszútávon is precíz használat érdekében. Gumi rögzítőgyűrűvel ellátott acél ütközők (3db). Ipari kialakítás, rendszeres használatra!
Vásárláskor ne feledkezzen meg a marószerszámról sem!
Egy marósablon önmagában nem elég – a tökéletes használathoz megfelelő marószerszám is szükséges! Válassza kedvező CMT csomagajánlatunkat, amely a sablon mellett a szükséges marószerszámot is tartalmazza!
01. CMT Adapter hatszögletű szárral S=M14
Menetes szárú szerszámok sarokcsiszolókon való alkalmazáshoz
01. CMT ipari, lamelló maró szerszám, D=100x3.96x22; Z8 ATB
A legelterjedtebb lapostiplimaró gépekhez készült szerszám, akár CNC-n való alkalmasra
| Fűrészlap kivitele | Orange Shield |
| Fűrészlap átmérő (D) | 100 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 22 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 8 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 3,96 mm |
01. CMT Keményfém lapkás állítható süllyesztőadapter csigafúróhoz
Állítható süllyesztő szerszám csigafúróhoz.
Az ár a fúrószárat nem tartalmazza.
| Szerszámátmérő (D) | 11-15 mm |
| Szerszámátmérő (d) | 3-7 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
01. Comatic BR300 (C) kézi élzárógép
A Comatic BR300 (C) a termékcsalád alap típusa. Fix előtolási sebességgel, potméteres hőfokszabályzóval, vászontáskában.
A szállítási díj mindössze 3.416,- Ft
| Élzáróanyag vastagsága | 0,4 - 3 mm |
| Élzáróanyag szélessége | 10 - 65 mm |
| Előtolási sebesség | 4 m/perc |
01. Comatic DC40 Easy előtoló, 4 görgő, fokozatmentes előtolás
Co-Matic DC40 általános előtoló
| Motor | 0,375 kW |
| Görgők száma | 4 db |
| Görgők mérete | 120 x 60 mm |
| Előtolási sebesség | 2 - 22 m / perc |
| Milyen géphez ajánlott: | általános felhasználásra |
01. EMC Explorer 950-2RK kettő munka egységes automata kalibráló csiszológép
| Maximális munkaszélesség | 950 mm |
| Csiszolóegységek száma | 2 db |
| Maximális munkadarab vastagság | 170 mm |
| Minimális munkamagasság | 3 mm |
| Csiszolószalag hossza | 1900 mm |