Termékek szűrése
02. P+ FM300 230 V, 1 zsákos mobil forgácselszívó
Egyzsákos forgácselszívó, 1,5 kW / 230 V / 1 fázisú motorral, 2500 m3/óra szívásteljesítménnyel. Gyűjtőzsák mérete: 1000 x 500 mm.
| Elszívás teljesítménye | 2500 m3/h |
| Gyűjtőzsákok száma / Térfogata | 1 db |
| Szűrőzsákok száma / Felülete | 1 db / 1,5 m2 |
| Motor | 1.5 kW |
02. P+ FM470, 4 zsákos mobil forgácselszívó
Négyzsákos forgácselszívó, 5,25 kW-os motorral, 6800 m3/óra szívásteljesítménnyel.
| Elszívás teljesítménye | 6800 m3/h |
| Gyűjtőzsákok száma / Térfogata | 4 db / 4x215 = 860 liter |
| Szűrőzsákok száma / Felülete | 4 db / 4x1,5 = 6 m2 |
| Motor | 5,25 kW / 400 V / 3 fázis |
02. P+ HBS400N szalagfűrész
P+ HBS 400N, szalagfűrész, 400 V
| Motor | 1,5 kW |
| Szalagfűrésztárcsa átmérő | 400 mm |
| Vágásszélesség | 375 mm |
02. P+ Ipari cserelapkás marószerszám alumínium szerszámtesttel
| Szerszámátmérő (D) | 100 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
02. P+ Keményfém cserelapka 15x15, 2,5 mm, 30°
Tömör keményfém egyenes lapka lekerekített sarokkal
Ez a legszélesebb körben használt lapka az indexált kések és profilok számára. Alkalmas puha és keményfához, forgácslaphoz, MDF, HDF és műanyaghoz.
| Kialakítás | Lapka spirálfejbe / gyaluba |
| Hosszúság (L) | 15 mm |
| Szélesség (H/W) | 15 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
02. P+ marólánc 16x36
| Kialakítás | Lánc |
| Marólánc hossza (szélesség x láncszerm) | 16 x 36 |
02. P+ MF9120, 4 zsákos mobil forgácselszívó
Négyzsákos forgácselszívó, 11 kW-os motorral, 12.000 m3/óra légszállítási teljesítménnyel
| Elszívás teljesítménye | 12000 m3/h |
| Gyűjtőzsákok száma / Térfogata | 4 db |
| Szűrőzsákok száma / Felülete | 48 db |
| Motor | 11 kW / 400 V / 3 fázis |
02. P+ MH6213A enyvfelhordó
Robosztus felépítésű, könnyen kezelhető, minőségi enyvfelhordó gép, alsó-felső ragasztással.
| Motor | 2,2 kW |
| Maximális enyvfelhordási szélesség | 1300 mm |
| Maximális munkadarab vastagság | 80 mm |
| Enyvfelhordó hengerek száma | 4 db |
02. P+ MJ 1500E lapszabászgép 3 kW
P+ MJ12-1500E lapszabászgép, 1500 mm-es vágáshosszúsággal.
Megrendelés esetén AJÁNDÉK P+ FM270 elszívóVárható érkezés: 2026. május vége
| Vágásvastagság (mélység) 90°-ban | 100 mm |
| Szán hossza | 1500 mm |
| Vágáshosszúság | 1500 mm |
| Fő fűrészlap mérete elővágó egység NÉLKÜL | D x d = 315 x 30 mm |
| Vágásszélesség párhuzamvonalzóval | 940 mm |
| Motor | 3 kW / 400 V / 3 fázis |
02. P+ Nuair NB7/5,5CT/270 kompresszor
270 literes, 400 V-os, 4 kW-os dugattyús kompresszor.
02. P+ professzionális többlépcsős szűrőszett, a kompresszor és a gép közé, 500 l/perc légszállításig
02. P+ SL-2524VS, 2 hengeres hengercsiszoló, 3,75 kW
A P+ SL2524VS kéthengeres csiszoló, állítható előtolással, 635 mm csiszolási szélességgel, nagy hatékonyságú elszívó rendszerrel.
A géphez csiszolópapírt ide kattintva tud rendelni!
| Maximális csiszolási szélesség | 635 mm |
| Maximális anyagvastagság | 100 mm |
| Csiszolóasztal mérete | 635 x 870 mm |
| Csiszolóhengerek száma | 2 db |