Termékek szűrése
02. Sanderson SEM-2-1100, 2 szalagos kontaktcsiszoló gép
Sanderson SEM2-1100 kontaktcsiszoló gép. 2 szalagos, rendelhető 15 kW vagy 18,75 kW motorral.
| Motor | 15 kW |
| Maximális munkaszélesség | 1100 mm |
| Csiszolóegységek száma | 2 db |
| Maximális munkadarab vastagság | 150 mm |
Érdeklődjön e-mailben
02. Sanderson SEM-2-600, 2 szalagos kontaktcsiszoló gép
Sanderson SEM2-600 kontaktcsiszoló gép. 2 szalagos, rendelhető 7,5 kW vagy 11,25 kW motorral.
| Motor | 7,5 kW |
| Maximális munkaszélesség | 620 mm |
| Csiszolóegységek száma | 2 db |
| Maximális munkadarab vastagság | 150 mm |
Érdeklődjön e-mailben
02. Virutex ABB400 párostipliző, akkumulátoros akkumulátor és töltő nélkül
Virutex akkumulátoros párostipliző. A kiegészítő sablont és távtartókat gép ára tartalmazza, melyek külön is rendelhetőek.
| Kialakítás | Párostipliző (akkus) |
| Fúrásmélység | 0 - 40 mm |
| Furat távolság | 32 mm |
Külső raktáron
229.938 Ft + ÁFA
(292.021 Ft)
02. Virutex AG-ZeroLine nullfugás kézi élzárógép
ZeroLine® nullfugás technológia
Tökéletes éllezárás. Láthatatlan, tartós és higiénikus illesztés.
Tökéletes éllezárás. Láthatatlan, tartós és higiénikus illesztés.
| Kialakítás | Nullfugás kézi élzárógép |
| Motor teljesítmény | 1500 W |
| I. Hőfok | 300 °C |
Raktáron
176.663 Ft + ÁFA
(224.361 Ft)
02. Virutex AS282K porszívó
Mobil porszívó, kézi kisgépekhez tervezve.
| Motor teljesítmény | 1200 W |
| Konténer kapacitás | 62 liter |
| Vízoszlop nyomás | 2200 mm. H2O |
| Levegő szállítás | 170 m³ / h |
Még 1 db raktáron
204.524 Ft + ÁFA
(259.746 Ft)
02. Virutex CA64B csónakfolt marótalp
Szélesebb nyílású (8 mm) marótalp Virutex lapostiplimaró géphez. A marókést nem tartalmazza
Még 2 db raktáron
16.914 Ft + ÁFA
(21.481 Ft)
02. Virutex FR129VB marógép ajtóvasalatokhoz, D16-os szerszámmal rejtett sarokvasakhoz
Rejtett csuklópántok felszerelése gyors és egylépéses üzemmódban
| Kialakítás | Vasalathelymaró |
| Motor teljesítmény | 1000 W |
| Befogópatron mérete | 8 mm |
Még 2 db raktáron
280.077 Ft + ÁFA
(355.698 Ft)
02. Virutex SR165 Körfűrészgép
Könnyű és erős, kézi körfűrészgép
| Kialakítás | Körfűrészgép |
| Motor teljesítmény | 1200 W |
| Vágásvastagság (mélység) 90°-ban | 54 mm |
| Fűrészlap mérete | 165 x 20 mm |
Külső raktáron
64.251 Ft + ÁFA
(81.599 Ft)
02. Virutex TS33W gérvágó
Nagy pontosságú, hordozható, billenthető gérfűrész
| Kialakítás | Gérfűrész |
| Motor teljesítmény | 1500 W |
| Fűrészlap átmérő | 300 mm |
| Vágás 0 ° x 0 ° -ban | 160 x 95 mm |
Még 1 db raktáron
333.935 Ft + ÁFA
(424.097 Ft)
02. Wieder V120 elektrohidraulikus prés, 300x125 cm-es préslappal
Wieder V120, elektrohidraulikus présgép, 300x125 cm-es préslappal. Kérhető vízfűtéssel és elektromos fűtéssel.
| Prés típusa | elektrohidraulikus |
| Présfelület mérete | 300 x 125 cm |
| Fűtés típusa, választható: | vízfűtéssel, elektromos fűtéssel |
Külső raktáron
02.Mafell A 18 akkus fúró/csavarbehajtó kofferben, akku és töltő nélkül
Az extrém kihívásokhoz az A 18 új generációjának különösen robusztus kialakítást és még nagyobb teljesítményt kínál
| Kialakítás | Fúrógép (akkus) |
Külső raktáron
192.937 Ft + ÁFA
(245.030 Ft)
03. Bala CPM E2B függőleges lapszabászgép - ALU - 3 kW
A Bala CPM E2B, a CPM termékcsalád alapfelszereltségű függőleges lapszabászgépe, alu, alucobond anyagok vágásához, hornyolásához.
| Maximális vágásvastagság | 25 mm |
| Dupla vágó rendszer (vágás és hornyolás) | alapfelszereltség |
| Függőleges és vízszintes vágásmagasság | 2000 mm |
| Vízszintes vágáshosszúság | 4000 mm |
Külső raktáron