Csavarok
CMT Csavar 1/4”x11/16”x7/8” D=12 mm
CMT Csavar 1/4”x11/16”x7/8” D=12 mm
| Átmérő | 12 mm |
| Kialakítás | Süllyesztett fejű tövigmenetes csavar |
| Méret | 1/4”x11/16”x7/8” |
Külső raktáron
881 Ft + ÁFA
(1.119 Ft)
CMT Csavar 1/8”x1/2”x5/8” D=5,5 mm
CMT Csavar 1/8”x1/2”x5/8” D=5,5 mm
| Átmérő | 5,5 mm |
| Kialakítás | Belső kulcsnyílású tövigmenetes csavar |
| Méret | 1/8”x1/2”x5/8” |
Raktáron
702 Ft + ÁFA
(892 Ft)
CMT Csavar 1/8”x3/8”x1/2” D=7 mm
CMT Csavar 1/8”x3/8”x1/2” D=7 mm
| Átmérő | 7 mm |
| Kialakítás | Belső kulcsnyílású tövigmenetes csavar |
| Méret | 1/8”x3/8”x1/2” |
Raktáron
603 Ft + ÁFA
(766 Ft)
CMT Csavar M2,5x3x4,5 (T8) D=3,5 mm
CMT Csavar M2,5x3x4,5 (T8) D=3,5 mm
| Átmérő | 3,5 mm |
| Kialakítás | Süllyesztett fejű tövigmenetes csavar |
| Méret | M2,5x3x4,5 (T8) |
Még 2 db raktáron
2.067 Ft + ÁFA
(2.625 Ft)
CMT Csavar M2,5x4,5x6 (T8) D=3,7 mm
CMT Csavar M2,5x4,5x6 (T8) D=3,7 mm
| Átmérő | 3,7 mm |
| Kialakítás | Süllyesztett fejű tövigmenetes csavar |
| Méret | M2,5x4,5x6 (T8) |
Külső raktáron
1.232 Ft + ÁFA
(1.565 Ft)
CMT Csavar M2,5x6x8,5 D=4,5 mm
CMT Csavar M2,5x6x8,5 D=4,5 mm
| Átmérő | 4,5 mm |
| Kialakítás | Belső kulcsnyílású tövigmenetes csavar |
| Méret | M2,5x6x8,5 |
Külső raktáron
576 Ft + ÁFA
(732 Ft)
CMT Csavar M2x2 mm
CMT Csavar M2x2
| Kialakítás | Hernyócsavar |
| Méret | M2x2 |
Külső raktáron
788 Ft + ÁFA
(1.001 Ft)
CMT Csavar M3,5x3,5x6 (T15) D=6 mm
CMT Csavar M3,5x3,5x6 (T15) D=6 mm
| Átmérő | 6 mm |
| Kialakítás | Félgömbfejű tövigmenetes csavar |
| Méret | M3,5x3,5x6 (T15) |
Raktáron
1.437 Ft + ÁFA
(1.826 Ft)
CMT Csavar M3,5x4,8x6,8 (T15) D=6 mm
CMT Csavar M3,5x4,8x6,8 (T15) D=6 mm
| Átmérő | 6 mm |
| Kialakítás | Félgömbfejű tövigmenetes csavar |
| Méret | M3,5x4,8x6,8 (T15) |
Még 2 db raktáron
1.411 Ft + ÁFA
(1.792 Ft)
CMT Csavar M3,5x5,7x8,2 (T15) D=6 mm
CMT Csavar M3,5x5,7x8,2 (T15) D=6 mm
| Átmérő | 6 mm |
| Kialakítás | Félgömbfejű tövigmenetes csavar |
| Méret | M3,5x5,7x8,2 (T15) |
Még 1 db raktáron
808 Ft + ÁFA
(1.026 Ft)
CMT Csavar M3,5x5x7,2 (T15) D=8,8 mm
CMT Csavar M3,5x5x7,2 (T15) D=8,8 mm
| Átmérő | 8,8 mm |
| Kialakítás | Félgömbfejű tövigmenetes csavar |
| Méret | M3,5x5x7,2 (T15) |
Raktáron
472 Ft + ÁFA
(600 Ft)
CMT Csavar M3x10x13 D=5,5 mm
CMT Csavar M3x10x13 D=5,5 mm
| Átmérő | 5,5 mm |
| Kialakítás | Belső kulcsnyílású tövigmenetes csavar |
| Méret | M3x10x13 |
Külső raktáron
603 Ft + ÁFA
(766 Ft)