| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Kiszerelés: | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Lefelé vágó dekopír fűrészlap finom felületű egyenes vágásokhoz I=75
|
JT101BR-5
|
5 db / csomag
|
|
Raktáron
|
1.019 Ft + ÁFA ( 1.294 Ft )
|
||
|
CMT Lefelé vágó dekopír fűrészlap finom felületű egyenes vágásokhoz I=75
|
JT101BR-25
|
25 db / csomag
|
|
Még 1 csomag raktáron
|
7.856 Ft + ÁFA ( 9.977 Ft )
|
Leírás
Egyenes vágásokhoz ajánljuk kemény- puhafa, rétegelt lemez, OSB, laminált panelek, műanyagok 3 mm-től 30 mm-ig vágására.
A fordított fogállás miatt, lefelé vágó lap!
Paraméterek
| Teljes hosszúság (L) | 100 mm |
| Vágásmélység (I) | 75 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 2,5 mm |
| Fűrészfogak sűrűsége (TPI) | 10 db/in (25,4 mm) |
| Fűrészfog anyaga | Magas széntartalmú acél |
| Felhasználási terület | Fa |
| Finom egyenes vágáshoz | Kiváló |
| Puhafa vágásra | Kiváló |
| Keményfa vágásra | Kiváló |
| OSB lap vágásra | Kiváló |
| Rétegelt lemez vágásra | Kiváló |
| Forgácslap vágásra | Kiváló |
| Laminált lapok, konyhai munkalapok vágására | Kiváló |
| PVC vágásra | Kiváló |
| Vágható anyagvastagság | 3-30 mm |
| Termékcsalád | JT101BR |
Katalógus oldal
