Termékek szűrése
02. P+ TS315B elővágós lapszabászgép, 4 kW
A TS315B szabászgép esetében a robosztus felépítés versenyképes árral párosul. A gép alkalmas panelek és tömörfa vágására egyaránt.
1600 mm-es szánnal és 1250 mm-s vágásszélességgel.
| Vágásvastagság (mélység) 90°-ban | 95 mm |
| Szán hossza | 1600 mm |
| Vágáshosszúság | 1600 mm |
| Fő fűrészlap mérete elővágó egységgel | D x d = 315 x 30 mm |
| Vágásszélesség párhuzamvonalzóval | 1250 mm |
| Motor | 4 kW / 400 V / 3 fázis |
02. P+ WS1000TA csap.kocsis marógép 2,8 kW
P+ WS1000TA csapozó kocsis marógép öntöttvas asztallal 2,8 kW
| Motor | 2,8 kW |
| Maximális szerszámátmérő a védőburkolatban | 180 mm |
02. Paoloni PF530A egyengető gyalugép
Kiváló egyengetést eredményez a Paoloni PF530A típusú gép, mely hosszú öntvényasztallal és széles vezetővonalzóval rendelkezik.
| Maximális fogásmélység | 8 mm |
| Egyengető asztal szélessége | 530 mm |
| Egyengető asztal teljes hossza | 3000 mm |
| Motor | 4 kW / 400 V / 3 fázis |
02. Paoloni S63N vastagsági gyalugép
630 mm széles vastagsági gyalugép motoros asztalemeléssel, numerikus számjegy kijelzővel.
| Maximális gyalulható (munkadarab) szélesség | 630 mm |
| Maximális gyalulható (munkadarab) vastagság | 310 mm |
| Maximális fogásmélység | 8 mm |
| Motor | 5,5 kW / 400 V / 3 fázis |
02. Prodeco E80 brikettáló présgép
Hidraulikus brikettáló gép, mellyel hatékonyan feldolgozható, tömöríthető a műhelyben keletkezett, 15% alatti nedvességtartalommal rendelkező fahulladék.
| Motor | 11 kW |
| Brikett átmérője | 80 mm |
| Kapacitás | 80 - 210 kg/óra |
02. Reignmac RMM 523 többfejes gyalugép
Reignmac RMM 523 többfejes gyalugép. Professzionális megoldás, egyszerűbb kezelés és karbantartás.
| Maximális megmunkálható keresztmetszet (szélesség x vastagság) | 230 x 160 mm |
| Tengelyek száma | 5 db |
02. Reignmac RMP 450 kétoldalas gyalugép
| Maximális megmunkálható keresztmetszet (szélesség x vastagság) | 450 x 170 mm |
| Tengelyek száma | 2 db |
02. Robland KBM hosszlyukfúró
A Robland KBM hosszlyukfúró használata során a fúróegység mozog, míg a munkadarab stabilan van rögzítve a munkaasztalon. Ideális a kis munkadarabok megmunkálásához.
| Maximális furat szélessége | 165 mm |
| Maximális furat mélysége | 140 mm |
| Fúróegység függőleges állítása | 85 mm |
02. Robland NLX310PRO többfunkciós kombináltgép
| Maximális fűrészlap átmérő elővágó egységgel rendelkező gépen | 300 mm |
| Vágáshosszúság | 2500 / 2800 és 3100 opció mm |
| Elővágó egység kialakítása | különmotoros, alapfelszereltség |
| Marótengely átmérő | 30 mm |
| Maximális munkadarab szélesség | 310 mm |
| Maximális anyagvastagság | 230 mm |
| Hosszlyukfúró egység | opció |
02. Robland NXTZ II kétfunkciós (körfűrész-maró) kombináltgép
| Maximális fűrészlap átmérő elővágó egységgel rendelkező gépen | 250 mm |
| Maximális fűrészlap átmérő elővágó egységgel nem rendelkező gépen | 315 mm |
| Vágáshosszúság | 1600 mm |
| Elővágó egység kialakítása | különmotoros, opciós |
| Marótengely átmérő | 30 mm |
02. Robland Z3200/Z500X1 lapszabászgép 7 kW
1 vezérelt irány: motorosan beáll a párhuzamvonalzó.
| Vágásvastagság (mélység) 90°-ban | 175 mm |
| Szán hossza | 3200 mm |
| Vágáshosszúság | 3500 mm |
| Fő fűrészlap mérete elővágó egység NÉLKÜL | D x d = 500 x 30 mm |
| Fő fűrészlap mérete elővágó egységgel | D x d = 350 x 30 mm |
| Vágásszélesség párhuzamvonalzóval | 1250 mm |
| Motor | 7 kW / 400 V / 3 fázis |
02. Salvador SuperAngle 600 automata optimalizáló daraboló körfűrészgép, +/-70° szögvágási lehetőség
| Maximális vágásszélesség | 380 mm |
| Maximális vágásmagasság | 160 mm |
| Motor | 8 kW |