Körfűrészlapok
Tisztelt Vásárlóink!
Nagyon sokféle méretben és kialakításban kínálunk körfűrészlapokat a körfűrészgépekhez. A megfelelő körfűrészlap kiválasztásához az alábbi táblázatban nyújtunk segítséget.
|
1. A keresett termék leggyorsabb megtalálásához javasoljuk, hogy használja termékszűrés lehetőséget. |
|
2. Első szűrési feltételnek állítsa be a fűrészlap átmérőjét. Amennyiben kézi körfűrészhez keres lapot és nem tudja pontosan, hogy milyen méretű fűrészlap kell a körfűrészgépére itt talál egy táblázatot ami tartalmazza a méreteket. |
|
3. Az átmérő kiválasztása után válassza ki a felhasználási célnak megfelelő fűrészfogszámot. |
|
4. Válassza ki a fűrészlap belső furat átmérőjét a körfűrészgép típusának megfelelően. Amennyiben nem találna megfelelő méretet az itt található szűkítő gyűrűk segítségével bármilyen méretre átalakíthatja a fűrészlap belső furatátmérőjét! A kiválasztásánál figyeljen a fűrészlap lapvastagságára, hogy ahhoz megfelelő szűkítő gyűrűt válasszon. |
A CMT által a különböző anyagok vágásához megengedett maximális körfűrészlap fordulatszámról itt olvashat!
Omas körfűrész tárcsa, ART 320 300x60x3,2 Z=24+4
Omas sorozatvágó körfűrész tárcsa
| Fűrészlap átmérő (D) | 300 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 60 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 24 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 3,2 mm |
| Tisztitófogak száma (Z) | 4 db |
Még 1 db raktáron
22.114 Ft + ÁFA
(28.085 Ft)
OMAS kúpos elővágó tárcsa ART 342 D=80-200
Kúpos elővágó tárcsa laminált bútorlapok kitörésmentes vágásához
| Elővágó fűrészlap kialakítása | Kúpos |
| Fűrészlap átmérő (D) | 80 - 200 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 - 65 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 12 - 36 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 3,1 - 5,5 mm |
Raktáron
10.239 Ft + ÁFA -tól
(13.003 Ft)
OMAS univerzális körfűrész tárcsa; D=125x20; Z=30
Univerzális váltófogas körfűrész tárcsa
| Fűrészlap átmérő (D) | 125 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 30 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 3,2 mm |
Még 1 db raktáron
12.832 Ft + ÁFA
(16.296 Ft)
P+ DSC Állítható gyémánt elővágók; D=120-125
Magas minőség, sokszor hosszabb élettartam
| Fűrészlap átmérő (D) | 120 / 125 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 mm |
| Fűrészlap kivitele | Gyémánt |
| Elővágó fűrészlap kialakítása | Hézagoló gyűrűs |
| Fűrészfogak száma (Z) | 12+12 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Külső raktáron
83.750 Ft + ÁFA -tól
(106.362 Ft)
P+ Precision elővágó system
Állítható vágásszélességű elővágó, amely nagyságrendekkel megkönnyíti az elővágó egység beállítását a hagyományos rendszerekhez képest.
| Elővágó fűrészlap kialakítása | P+ Precision gyorsbeállítás |
| Fűrészlap átmérő (D) | 120 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 12+12 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 2,8 - 3,6 mm |
Raktáron
132.906 Ft + ÁFA
(168.790 Ft)
Virutex fémvágó körfűrészlap D=160x20, Z=30 (RZ270S)
Fémvágó körfűrészlap Virutex RZ270S tokszintező körfűrészgéphez
| Milyen géphez ajánlott: | Virutex |
| Fűrészlap átmérő (D) | 160 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 30 db |
Külső raktáron
27.968 Ft + ÁFA
(35.519 Ft)
Virutex fémvágó körfűrészlap D=165x20, Z=30 (RZ270S)
Fémvágó körfűrészlap Virutex RZ270S tokszintező körfűrészgéphez
| Milyen géphez ajánlott: | Virutex |
| Fűrészlap átmérő (D) | 165 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 30 db |
Külső raktáron
28.110 Ft + ÁFA
(35.700 Ft)
Virutex körfűrészlap fához D=165x20, Z=24 (RZ270S)
Körfűrészlap fához Virutex RZ270S tokszintező körfűrészgéphez
| Milyen géphez ajánlott: | Virutex |
| Fűrészlap átmérő (D) | 165 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 20 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 24 db |
Külső raktáron
22.952 Ft + ÁFA
(29.149 Ft)