Elővágó lapkák
CMT Keményfém cserelapka 22x19x2
Tömör keményfém elővágó lapka.
| Kialakítás | Háromszög alakú lapka |
| Hosszúság (L) | 22 mm |
| Szélesség (H/W) | 19 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 3 db |
Raktáron
2.994 Ft + ÁFA
(3.802 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 12x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 12 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
744 Ft + ÁFA
(944 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 14x14x1,2
Tömör keményfém elővágó lapka
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 14 mm |
| Szélesség (H/W) | 14 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,2 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Még 1 db raktáron
744 Ft + ÁFA
(944 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 14x14x2
Tömör keményfém elővágó lapka
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 14 mm |
| Szélesség (H/W) | 14 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Külső raktáron
619 Ft + ÁFA
(786 Ft)
Omas Keményfém cserelapka 22X20X2
Tömör keményfém elővágó lapka
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 22 mm |
| Szélesség (H/W) | 20 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 3 db |
Raktáron
1.427 Ft + ÁFA
(1.812 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 12x12x1,5
Ez a legszélesebb körben használt lapka az indexált kések és profilok számára. Alkalmas puha és keményfához, forgácslaphoz, MDF, HDF és műanyaghoz.
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 12 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
576 Ft + ÁFA
(731 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 14x14x1,2
Ez a legszélesebb körben használt lapka az indexált kések és profilok számára. Alkalmas puha és keményfához, forgácslaphoz, MDF, HDF és műanyaghoz.
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 14 mm |
| Szélesség (H/W) | 14 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,2 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
759 Ft + ÁFA
(965 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 14x14x2
Ez a legszélesebb körben használt lapka az indexált kések és profilok számára. Alkalmas puha és keményfához, forgácslaphoz, MDF, HDF és műanyaghoz.
| Kialakítás | Elővágó lapka |
| Hosszúság (L) | 14 mm |
| Szélesség (H/W) | 14 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
619 Ft + ÁFA
(786 Ft)