Cserélhető lapkás univerzális patentfejek
CMT 7 db-os cserelapkás marókészlet fogásmélység határolóval (ajtógyártó)
Alumínium szerszámtest, beltéri- és bútorajtó gyártó cserelapka készlet
| Szerszámátmérő (D) | 100 / 120 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 35 / 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 40-50 mm |
Még 1 db raktáron
121.253 Ft + ÁFA
(153.991 Ft)
CMT 7 db-os cserelapkás marókészlet fogásmélység határolóval (profilozó)
Alumínium szerszámtest, profilozó cserelapka készlet
| Szerszámátmérő (D) | 100 / 120 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 / 35 / 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 40-50 mm |
Külső raktáron
121.253 Ft + ÁFA
(153.991 Ft)
CMT Ipari cserelapkás marószerszám (alumínium) 120x40x50
Cserelapkás marószerszám fogásmélység határoló nélkül, kofferben
| Szerszámátmérő (D) | 120 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 50 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 40-50 mm |
Külső raktáron
46.322 Ft + ÁFA
(58.829 Ft)
CMT Ipari cserelapkás marószerszám fogásmélység határolóval, acél szerszámtesttel 78x40x30
Cserelapkás marószerszám fogásmélység határolóval, kofferben
| Szerszámátmérő (D) | 78 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 30 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 40 mm |
Külső raktáron
47.044 Ft + ÁFA
(59.746 Ft)
CMT Ipari cserelapkás marószerszámok alumínium szerszámtesttel D=78
Cserelapkás marószerszám fogásmélység határoló nélkül, kofferben
| Szerszámátmérő (D) | 78 mm |
| Belső furat átmérő (B) | 19,05 / 30 mm |
| Forgácsoló élek száma | 2 db |
| Megmunkálás magassága | 40 mm |
Külső raktáron
42.056 Ft + ÁFA
(53.411 Ft)