Fenék és dugófúrók
CMT Univerzális fúróállvány és cserélhető adapterei
A népszerű és innovatív CMT333 fúrórendszer 3 fúrófejjel lehetővé teszi a legnépszerűbb kivetőpántok vagy kilincshely furatainak elkészítését.
Még 1 db raktáron
58.901 Ft + ÁFA -tól
(74.804 Ft)
Omas fúrószerszám, ART 556 D= 14-40 S= 10x26 Balos (LH)
Omas fenékfúró szerszám
| Szerszámátmérő (D) | 14-40 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) |
| Befogási méret (S) | 10x26 mm |
Külső raktáron
7.783 Ft + ÁFA -tól
(9.884 Ft)
Omas fúrószerszám, ART 556 D= 14-40 S= 10x26 Jobbos (RH)
Omas fenékfúró szerszám
| Szerszámátmérő (D) | 14-40 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x26 mm |
Külső raktáron
7.783 Ft + ÁFA -tól
(9.884 Ft)
Omas fúrószerszám, ART 570 D= 20-60 Balos (LH)
Omas fenékfúró
| Forgásirány | Balos (LH) |
| Szerszámátmérő (D) | 20-60 mm |
Külső raktáron
14.741 Ft + ÁFA -tól
(18.722 Ft)
Omas fúrószerszám, ART 570 D= 20-60 Jobbos (RH)
Omas fenékfúró
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Szerszámátmérő (D) | 20-60 mm |
Külső raktáron
10.376 Ft + ÁFA -tól
(13.177 Ft)
OMAS gyémánt fenékfúró 14-35 mm L=57mm Balos és Jobbos
| Szerszámátmérő (D) | 14 mm |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
| Forgásirány | L0 |
Külső raktáron
78.901 Ft + ÁFA -tól
(100.204 Ft)
OMAS gyémánt fenékfúró 14-35 mm L=70mm Balos és Jobbos
| Szerszámátmérő (D) | 14 mm |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) |
Külső raktáron
78.901 Ft + ÁFA -tól
(100.204 Ft)
P+ Bit befogatású fenékfúró, D=26 mm
26 mm-es fenékfúró a mini kivetőpánokhoz. A bit befogatás gyors szerszámcserét tesz lehetővé, így meggyorsítja a munkát.
| Szerszámátmérő (D) | 26 mm |
| Befogási méret (S) | 6,35 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
Raktáron
3.209 Ft + ÁFA
(4.075 Ft)