| Kép: | Név: | Gyártó cikkszám: | Szerszám átmérő (D): | Élhossz (I): | Tulajdonságok: | Elérhetőség: | Ár: | Kosárba |
|
CMT Keményfém cserelapkás gömbölyítő maró csapággyal, R=2; S=8
|
661.020.41
|
27 mm
|
|
|
Még 1 db raktáron
|
29.980 Ft + ÁFA ( 38.075 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém cserelapkás gömbölyítő maró csapággyal, R=2; S=6,35
|
661.021.41
|
27 mm
|
|
|
Külső raktáron
|
29.980 Ft + ÁFA ( 38.075 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém cserelapkás gömbölyítő maró csapággyal, R=3; S=8
|
661.030.41
|
27 mm
|
|
|
Külső raktáron
|
29.980 Ft + ÁFA ( 38.075 Ft )
|
||
|
CMT Keményfém cserelapkás gömbölyítő maró csapággyal, R=3; S=6,35
|
661.031.41
|
27 mm
|
|
|
Külső raktáron
|
29.980 Ft + ÁFA ( 38.075 Ft )
|
Leírás
Különleges Torx csavarokkal rögzített, két cserélhető késsel ellátott élgömbölyítő szerszám. A kések mindkét oldalon profilozottak, ezáltal növelik a hatékonyságot és a termelékenységet. A szerszámok golyóscsapágy vezetőkkel vannak felszerelve a tökéletes kivitelezés érdekében.
A kialakítandó él alapján választhat a szerszámok közül.
Használhatja forgácslapok, keményfa vagy MDF megmunkálására kézi felsőmaróval vagy CNC központtal.
Paraméterek
| Szerszám teljes hossz (L) | 57,5 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6,35 - 8 mm |
| Vágóél rögzítése | cserélhető |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
| Vezetőcsapágy | van |
| Vezetőcsapágy elhelyezkedése | a szerszám hegyén |
| Forgásirány | RH jobbos |
| Kialakítás | Gömbölyítő |
| Rádiusz ( R ) | 2 - 3 mm |
| Termékcsalád | 661.04 |
Katalógus oldal
