Termékek szűrése
03. Bala DPM KS AV automata függőleges lapszabászgép 3 kW
A Bala DPM KS AV, a DPM termékcsaládból már anyagmegfogó rendszer mellett motorikusan mozgó vízszintes és függőleges vágást biztosít, automatikusan elmozduló hátfallal és digitális kijelzővel.
| Maximális vágásvastagság | 40 mm |
| Függőleges és vízszintes vágásmagasság | 2100 mm |
| Vízszintes vágáshosszúság | 4100 mm, anyagmegfogók használata mellett mm |
03. CMT ipari, lamelló maró szerszám, D=100x3.96x22; Z6 ATB
A legelterjedtebb lapostiplimaró gépekhez készült szerszám, akár CNC-n való alkalmasra
| Fűrészlap kivitele | Orange Shield |
| Fűrészlap átmérő (D) | 100 mm |
| Belső furat átmérő (B/d) | 22 mm |
| Fűrészfogak száma (Z) | 6 db |
| Fűrészfog vastagsága (K/B) | 3,96 mm |
03. Comatic BR500 (BC) kézi élzárógép, húzható kofferben, ragasztóval
A Comatic BR500 (BC) igen nagy tudású kézi élzárógép. Digitális hőfokszabályzóval és fokozatmentes saját előtolással rendelkezik.
A szállítási díj mindössze 3.416,- Ft
| Élzáróanyag vastagsága | 0,4 - 3 mm |
| Élzáróanyag szélessége | 10 - 65 mm |
| Előtolási sebesség | 2 - 6 m/perc |
03. Comatic SMART SS/03 előtoló állvány
A Comatic Smart SS/03 előtoló állvány a legtartósabb megoldásokkal és a legkifinomultabb állítási lehetőséggel rendelkező előtoló állvány a faiparban.
Kompatibilis a legtöbb 1 LE-s motorral szerelt előtolóval. Erős acélból és öntvényből készült, és lényegesen nehezebb, mint a többi szabványos előtoló állvány.
03. EMC Explorer 950-1K egy munka egységes automata kalibráló csiszológép
| Maximális munkaszélesség | 950 mm |
| Csiszolóegységek száma | 1 db |
| Maximális munkadarab vastagság | 170 mm |
| Minimális munkamagasság | 3 mm |
| Csiszolószalag hossza | 1900 mm |
03. EMC Mercury 1350-2RK kettő munka egységes automata kalibráló csiszológép
| Motor | 11 kW |
| Maximális munkaszélesség | 1350 mm |
| Csiszolóegységek száma | 2 db |
| Maximális munkadarab vastagság | 170 mm |
| Minimális munkamagasság | 3 mm |
| Csiszolószalag hossza | 2200 mm |
03. Fabbri F120 kazán
Fabbri F120 kazán, füstterelő ventilátorral.
| Kürtő teljesítmény | 150000 Kcal / h |
| Normál teljesítmény | 120000 Kcal / h |
| Felfűthető felület | 500 / 600 m2 |
| Felfűthető térfogat | 3000 m3 |
| Felszereltség | Füstkivezető ventillátorral |
03. Fimal T/TX 160 CL típusú Paoloni marógép oldalsó csapozókocsival, fix vagy dönthető tengellyel
Oldalsó csapozókocsival, asztal szélesítővel és hosszabbítóval rendelkező marógép, mely rendelhető fix tengellyel (T változat) és dönthető tengellyel (TX változat).
| Motor | 5,5 kW |
| Asztalba süllyeszthető maximális szerszámátmérő | 320 mm |
| Maximális szerszámátmérő a védőburkolatban | 250 mm |
03. Fimal T/TX 160 L típusú Paoloni marógép, asztal hosszabbítóval és szélesítővel, fix vagy dönthető tengellyel
Asztal hosszabbítóval és szélesítővel rendelkező marógép, mely rendelhető fix tengellyel (T változat) és dönthető tengellyel (TX változat).
| Motor | 5,5 kW |
| Asztalba süllyeszthető maximális szerszámátmérő | 320 mm |
| Maximális szerszámátmérő a védőburkolatban | 250 mm |
03. Fimal T111 CF típusú Paoloni marógép asztalba épített "front" csapozókocsival
Front csapozókocsival rendelkező, kiváló pontosságú, masszív és egyben magasan felszerelt marógép, mely nem csak kisebb műhelyekben állja meg a helyét.
| Motor | 4 kW |
| Asztalba süllyeszthető maximális szerszámátmérő | 320 mm |
| Maximális szerszámátmérő a védőburkolatban | 220 mm |
03. Forgácselszívó tömlő Ø= 75 mm
Flexibilis, PU (poliuretán) összetételű, fémszál erősítésű, átlátszó elszívó tömlő
| Belső átmérő | 75 mm |
03. Framar MC50 láncmaró gép
| Motor | 2,25 kW |