Kontraprofil és betétmaró szerszámok
CMT Keményfém lapkás kontra profil maró szerszám pár, 'C' profil, S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen és szépen tud kontra profilokat kialakítani különböző mintákkal
| Szerszám átmérő (D) | 44,4 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 71 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Még 1 szett raktáron
54.019 Ft + ÁFA
(68.604 Ft)
CMT Keményfém lapkás kontra profilos beltériajtó gyártó szerszám pár, S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen és szépen tudja elkészíteni beltéri stabil profillal
| Szerszám átmérő (D) | 48 mm |
| Élhossz (I) | 44,5 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 100 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
69.420 Ft + ÁFA
(88.163 Ft)
CMT Keményfém lapkás kontra profilos íves bútorajtó gyártó készlet, S=8
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen és szépen tudja elkészíteni kis íves bútorajtóit, fiókjait és egyedi frontjait
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
64.591 Ft + ÁFA
(82.031 Ft)
CMT Keményfém lapkás maró készletek bútorfrontok gyártásához, 'A-B-C-D' profil, S=12
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen és szépen tudja elkészíteni egy bútorához szükséges fiókokat, frontokat tetszőleges profillal.
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Még 1 szett raktáron
88.424 Ft + ÁFA
(112.299 Ft)
CMT Keményfém lapkás sík- és betétmaró szerszámok, D=25-50; S=8-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen és szépen tud bútor fontokat készíteni akár tömör fából, akár MDF-ből
| Szerszám átmérő (D) | 25 - 50,8 mm |
| Élhossz (I) | 8 - 17 mm |
| Szerszámátmérő (d) | 6 - 34 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 39,8 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 -12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Még 1 db raktáron
11.632 Ft + ÁFA -tól
(14.772 Ft)
CMT Keményfém lapkás üvegléc profil maró szerszám pár, S=8-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerűen készíthet profilozott beltéri ajtó- és ablakszárnyakhoz vagy bútorajtókhoz üvegosztólécet
| Szerszám átmérő (D) | 31,75 mm |
| Élhossz (I) | 12 mm |
| Szerszámátmérő (d) | 30 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 61 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
Külső raktáron
36.823 Ft + ÁFA
(46.765 Ft)