Fémhez
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemezek vágásához I=130x19
Ipari orrfűrész lap fémlemezek, csövek és profilok vágáshoz
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 / 20 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1,4 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
5.187 Ft + ÁFA -tól
(6.587 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemezek vágásához I=205x19
Ipari orrfűrész lap fémlemezek, csövek és profilok vágáshoz
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 225 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 205 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 24 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
7.227 Ft + ÁFA
(9.178 Ft)
CMT Ipari orrfűrész lap fémlemezek vágásához I=205x19
Ipari orrfűrész lap fémlemezek, csövek és profilok vágáshoz
| Csomagban található fűrészlapok száma | 5 / 20 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 225 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 205 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 19 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 1,4 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 18 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
7.200 Ft + ÁFA -tól
(9.144 Ft)
CMT kézifogantyú szablyafűrész lapokhoz
Fogantyú minden 12,7 mm - 1/2" univerzális szárú fűrészlapokhoz
Raktáron
5.213 Ft + ÁFA
(6.621 Ft)
CMT speciális keményfém élű orrfűrészlap fémlemezekhez I=130x24
Vastag fémlemezek, csövek, profilok, epoxi, műanyagok és szálcement vágásához
| Csomagban található fűrészlapok száma | 3 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 150 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 130 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 24 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 3 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 8 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
14.401 Ft + ÁFA
(18.289 Ft)
CMT speciális keményfém élű orrfűrészlap fémlemezekhez I=205x24
Vastag fémlemezek, csövek, profilok, epoxi, műanyagok és szálcement vágásához
| Csomagban található fűrészlapok száma | 3 db / csomag |
| Teljes hosszúság (L) | 225 mm |
| Vágás hosszúság (I) | 205 mm |
| Fűrészlap szélessége (H) | 24 mm |
| Fűrészfog mérete (TS) | 3 mm |
| Fűrészfog sűrűsége (TPI) | 8 db/in (25,4 mm) |
Külső raktáron
20.190 Ft + ÁFA
(25.641 Ft)