Élezhető gyalukések
Ipari élezhető gyalukés 1050 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 1050 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Még 2 db raktáron
8.644 Ft + ÁFA -tól
(10.978 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 120 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 25 / 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 120 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 / 8 mm |
Külső raktáron
Ipari élezhető gyalukés 130 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 130 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 / 8 mm |
Raktáron
2.010 Ft + ÁFA -tól
(2.553 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 140 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 140 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Külső raktáron
2.894 Ft + ÁFA -tól
(3.676 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 150 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 150 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
2.318 Ft + ÁFA -tól
(2.944 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 160 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 160 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Külső raktáron
3.357 Ft + ÁFA -tól
(4.263 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 170 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 170 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Külső raktáron
3.658 Ft + ÁFA -tól
(4.646 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 180 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 180 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
2.799 Ft + ÁFA -tól
(3.554 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 190 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 25 / 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 190 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
3.960 Ft + ÁFA -tól
(5.029 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 200 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 200 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Még 2 db raktáron
3.060 Ft + ÁFA -tól
(3.887 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 210 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 210 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Külső raktáron
3.226 Ft + ÁFA -tól
(4.097 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 220 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 20 / 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 220 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Külső raktáron
4.233 Ft + ÁFA -tól
(5.376 Ft)