Élezhető gyalukések
Ipari élezhető gyalukés 230 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 230 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
1.858 Ft + ÁFA -tól
(2.360 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 240 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 240 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Külső raktáron
4.422 Ft + ÁFA -tól
(5.616 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 250 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 250 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
2.034 Ft + ÁFA -tól
(2.583 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 350 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 20 / 25 / 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 350 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
5.214 Ft + ÁFA -tól
(6.622 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 450 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 450 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
7.028 Ft + ÁFA -tól
(8.926 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 520 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 520 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Külső raktáron
4.129 Ft + ÁFA -tól
(5.244 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 550 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 550 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Külső raktáron
9.443 Ft + ÁFA
(11.992 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 60 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 60 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Külső raktáron
2.022 Ft + ÁFA -tól
(2.568 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 630 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 630 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
5.717 Ft + ÁFA -tól
(7.260 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 640 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 640 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Külső raktáron
9.946 Ft + ÁFA
(12.631 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 650 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 650 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Külső raktáron
11.191 Ft + ÁFA
(14.213 Ft)
Ipari élezhető gyalukés 700 mm
Ipari élezhető gyalukés kemény és puhafához
| Szélesség (H/W) | 30 / 35 mm |
| Kialakítás | Normál élezhető gyalukés |
| Hosszúság (L) | 700 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 3 mm |
Raktáron
10.428 Ft + ÁFA -tól
(13.243 Ft)