Keretösszeépítő és betétmaró lapkák
Omas profillapka K480-22-Z2
Profillapka a K422-29; K422-30-as beltériajtó gyártó szerszámokhoz
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
Külső raktáron
11.602 Ft + ÁFA
(14.734 Ft)
Omas profillapka K480-22-Z3
Profillapka a K422-29; K422-30-as beltériajtó gyártó szerszámokhoz
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
Külső raktáron
11.602 Ft + ÁFA
(14.734 Ft)
Omas profillapka K480-26-B1
Profillapka a K426-1-es szerszámhoz
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
Külső raktáron
6.143 Ft + ÁFA
(7.801 Ft)
Omas profillapka K480-26-B2
Profillapka a K426-1-es szerszámhoz
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
Külső raktáron
6.143 Ft + ÁFA
(7.801 Ft)
Omas profillapka K480-26-B3
Profillapka a K426-1-es szerszámhoz
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
Külső raktáron
6.143 Ft + ÁFA
(7.801 Ft)
Omas profillapka K480-26-B4
Profillapka a K426-1-es szerszámhoz
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
Külső raktáron
6.143 Ft + ÁFA
(7.801 Ft)
Omas profillapka K480-26-H1
Profillapka a K426-2-es szerszámhoz
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
Még 2 db raktáron
9.009 Ft + ÁFA
(11.441 Ft)
Omas profillapka K480-26-H2
Profillapka a K426-2-es szerszámhoz
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
Raktáron
9.009 Ft + ÁFA
(11.441 Ft)
Omas profillapka K480-26-P
Profillapka a K426-P jelű szerszámhoz
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
Még 2 db raktáron
14.605 Ft + ÁFA
(18.548 Ft)
P+ Flury betétmaró cserelapka
Tömör keményfém betétmaró lapka Flury betétmaró szerszámba
| Kialakítás | Betétmaró lapka |
| Hosszúság (L) | 23 mm |
| Szélesség (H/W) | 20 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 1 db |
Raktáron
10.053 Ft + ÁFA
(12.767 Ft)
P+ Flury betétmaró cserelapka
Tömör keményfém betétmaró lapka a P+ Flury betétmaró szerszámba
| Kialakítás | Betétmaró lapka |
| Hosszúság (L) | 49 mm |
| Szélesség (H/W) | 16 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Még 2 db raktáron
21.032 Ft + ÁFA
(26.711 Ft)
P+ Flury betétmaró cserelapka
Tömör keményfém betétmaró lapka a P+ Flury betétmaró szerszámba
| Kialakítás | Betétmaró lapka |
| Hosszúság (L) | 49 mm |
| Szélesség (H/W) | 16 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
19.040 Ft + ÁFA
(24.181 Ft)