Keretösszeépítő és betétmaró lapkák
P+ Flury betétmaró cserelapka
Tömör keményfém betétmaró lapka a P+ Flury betétmaró szerszámba
| Kialakítás | Betétmaró lapka |
| Hosszúság (L) | 49 mm |
| Szélesség (H/W) | 16 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
21.032 Ft + ÁFA
(26.711 Ft)
P+ Flury betétmaró cserelapka
Tömör keményfém betétmaró lapka Flury betétmaró szerszámba
| Kialakítás | Betétmaró lapka |
| Hosszúság (L) | 60 mm |
| Szélesség (H/W) | 16 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 1 db |
Külső raktáron
21.032 Ft + ÁFA
(26.711 Ft)
P+ Flury kontraprofil maró lapka
Tömör keményfém kontraprofil lapka a P+ Flury bútorajtó gyártó szerszámba
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
| Hosszúság (L) | 40 mm |
| Szélesség (H/W) | 25 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 1 db |
Külső raktáron
24.216 Ft + ÁFA
(30.755 Ft)
P+ Flury kontraprofil maró lapka
Tömör keményfém kontraprofil lapka a P+ Flury bútorajtó gyártó szerszámba
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
| Hosszúság (L) | 40 mm |
| Szélesség (H/W) | 25 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 1 db |
Még 2 db raktáron
23.038 Ft + ÁFA
(29.258 Ft)
P+ Flury kontraprofil maró lapka
Tömör keményfém kontraprofil lapka a P+ Flury bútorajtó gyártó szerszámba
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
| Hosszúság (L) | 40 mm |
| Szélesség (H/W) | 25 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 1 db |
Külső raktáron
23.038 Ft + ÁFA
(29.258 Ft)
P+ Flury kontraprofil maró lapka
Tömör keményfém kontraprofil lapka a P+ Flury bútorajtó gyártó szerszámba
| Kialakítás | Keretösszeépítő lapka |
| Hosszúság (L) | 40 mm |
| Szélesség (H/W) | 25 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 2 mm |
| Élek száma (Z) | 1 db |
Külső raktáron
23.038 Ft + ÁFA
(29.258 Ft)