Egyenes lapkák
OMAS nútmaró lapka 480-19-N
4 mm-es nútoló lapka
| Kialakítás | Nútkés |
| Vastagság (K/T/P) | 4 mm |
| Élek száma (Z) | 1 db |
Raktáron
12.148 Ft + ÁFA
(15.429 Ft)
OMAS nútmaró lapka 480-19-P
5 mm-es nútoló lapka
| Kialakítás | Nútkés |
| Vastagság (K/T/P) | 5 mm |
| Élek száma (Z) | 1 db |
Külső raktáron
13.379 Ft + ÁFA
(16.991 Ft)
OMAS nútmaró lapka 480-19-Q
6 mm-es nútoló lapka
| Kialakítás | Nútkés |
| Vastagság (K/T/P) | 6 mm |
| Élek száma (Z) | 1 db |
Külső raktáron
14.195 Ft + ÁFA
(18.027 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 20x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 20 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
857 Ft + ÁFA
(1.089 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 20x4,1x1,1
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Illesztőhoronnyal rendelkező lapka |
| Hosszúság (L) | 20 mm |
| Szélesség (H/W) | 4,1 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,1 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
1.213 Ft + ÁFA
(1.540 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 28,3x12x1,5
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 28,3 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
2.750 Ft + ÁFA
(3.492 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 29,5x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 29,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
1.531 Ft + ÁFA
(1.945 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 29,5x9x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 29,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 9 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
1.580 Ft + ÁFA
(2.007 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 30x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 30 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
1.151 Ft + ÁFA
(1.462 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 30x5,5x1,1
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Illesztőhoronnyal rendelkező lapka |
| Hosszúság (L) | 30 mm |
| Szélesség (H/W) | 5,5 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,1 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
1.390 Ft + ÁFA
(1.766 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 39,5x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 39,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Külső raktáron
2.333 Ft + ÁFA
(2.964 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 48,3x12x1,5
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 48,3 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
3.148 Ft + ÁFA
(3.998 Ft)