Egyenes lapkák
P+ Keményfém cserelapka 49,5x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 49,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
2.003 Ft + ÁFA
(2.544 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 49,5x9x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 49,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 9 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
2.297 Ft + ÁFA
(2.917 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 50x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 50 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
1.703 Ft + ÁFA
(2.162 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 50x5,5x1,1
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Illesztőhoronnyal rendelkező lapka |
| Hosszúság (L) | 50 mm |
| Szélesség (H/W) | 5,5 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,1 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
1.654 Ft + ÁFA
(2.100 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 50x9x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 50 mm |
| Szélesség (H/W) | 9 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Külső raktáron
3.209 Ft + ÁFA
(4.076 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 60x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 60 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
2.217 Ft + ÁFA
(2.816 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 7,5x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 7,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
576 Ft + ÁFA
(731 Ft)
P+ Keményfém cserelapka 7,65x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka.
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 7,65 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
1.133 Ft + ÁFA
(1.439 Ft)