Sorozatfúró szárak
CMT fúrószár a 334-es pánthelyfúró adapterhez, D=35x38,5 mm
| Szerszámátmérő (D) | 35 mm |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) |
CMT fúrószár a 334-es pánthelyfúró adapterhez, D=8x38,5 mm
| Szerszámátmérő (D) | 8 mm |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
CMT Gyémánt élű pánthelyfúró, D=15/35; L=57,5/70; S=10
| Szerszámátmérő (D) | 15 - 35 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x26 mm |
CMT Köszörűkő az extrém élezésű sorozatfúrókhoz
Köszörűkő az extrém élezésű sorozatfúrókhoz. Speciális kialakításának köszönhetően alkalmas a 310 és 311 sorozatszámú fúrók élezéséhez.
| Szerszámátmérő (D) | 3-7 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Belső átmérő (B/D3) | 20 mm |
CMT Pánthelyfúró forgácstörővel, D=35-45; L=57,5-70; S=10
Pontos és tisztára vágott vakfuratok fúrásához tömör fába. A forgácstörős technológiának köszönhetően rendkívül szépen dolgozik.
| Szerszámátmérő (D) | 35 / 40 / 45 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x26 mm |
CMT Pánthelyfúró, D=14-60; L=57,5; S=10
Pontos és tisztára vágott zsákfuratok fúrására használható tömör fában, fa kompozitokban, műanyagokban és laminált anyagokban.
| Szerszámátmérő (D) | 14 - 60 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x26 mm |
CMT Pánthelyfúró, D=14-60; L=70; S=10
Pontos és tisztára vágott zsákfuratok fúrására használható tömör fában, fa kompozitokban, műanyagokban és laminált anyagokban.
| Szerszámátmérő (D) | 14 - 60 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x26 mm |
CMT Pánthelyfúró, D=18-35; L=77; S=10
Pontos és tisztára vágott zsákfuratok fúrására használható tömör fában, fa kompozitokban, műanyagokban és laminált anyagokban.
| Szerszámátmérő (D) | 18 - 35 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x30 mm |
CMT Persely sorozatfúró tokmányhoz B=2-6, S=10x23
CMT Sorozatfúró persely az átalakító adapterhez.
| Befogási méret (S) | 10 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Belső átmérő (B/D3) | 2 - 6 mm |
CMT Sorozatfúró menetes szárral és süllyesztővel, D=5-12; LB=35-65; S=M10
Tokmányokkal felszerelt fúrógépeken használják. Vaklyukak fúrására tömör fába, fa kompozitokba, műanyagokba és laminált anyagokba.
| Szerszámátmérő (D) | 5 - 12 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | M10/11x4 mm |
CMT Sorozatfúró menetes szárral és süllyesztővel, D=5-12; LB=45-75; S=M10
Tokmányokkal felszerelt fúrógépeken használják. Vaklyukak fúrására tömör fába, fa kompozitokba, műanyagokba és laminált anyagokba.
| Szerszámátmérő (D) | 5 - 12 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | M10/30° mm |
CMT Sorozatfúró menetes szárral és süllyesztővel, D=6x20x35, JOBBOS
Tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagok vakfuratának fúrására szolgál.
| Szerszámátmérő (D) | 6 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | M10/11x4 mm |