Sorozatfúró szárak
CMT Sorozatfúró zsákfuratokhoz, D=4-16; L=70; S=10
Fúrógép és megmunkáló központ, CNC berendezésen megfelelő tokmánnyal, furatok fúrására.
Tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagokhoz.
| Szerszámátmérő (D) | 4 - 16 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x30 mm |
CMT Sorozatfúró zsákfuratokhoz, D=5-10; L=57,5; S=10
Fúrógépeknél külön-külön vagy megfelelő tokmányok segítségével furatok készítésére tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagokhoz.
| Szerszámátmérő (D) | 5 - 10 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x27 mm |
CMT Sorozatfúró zsákfuratokhoz, D=5-10; L=57,5; S=10
Fúrógép és megmunkáló központ, CNC berendezésen megfelelő tokmánnyal, furatok fúrására.
Tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagokhoz.
| Szerszámátmérő (D) | 5 - 10 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x34 mm |
CMT Sorozatfúró zsákfuratokhoz, D=5-12; L=105; S=10
Sorozatfúró tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagokhoz.
| Szerszámátmérő (D) | 5 - 12 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x30 mm |
CMT Sorozatfúró zsákfuratokhoz, D=5-12; L=67; S=8
Sorozatfúró tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagokhoz.
| Szerszámátmérő (D) | 5 - 12 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 8x20 mm |
CMT Sorozatfúró zsákfuratokhoz, D=5-12; L=70; S=10
Fúrógépeknél külön-külön vagy megfelelő tokmányok segítségével furatok készítésére, tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagokhoz.
| Szerszámátmérő (D) | 5 - 12 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
CMT Sorozatfúró zsákfuratokhoz, D=5-12; L=77; S=10
Fúrógép és megmunkáló központ, CNC berendezésen megfelelő tokmánnyal, furatok fúrására.
Tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagokhoz.
| Szerszámátmérő (D) | 5 - 12 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
CMT Sorozatfúró zsákfuratokhoz, D=5-12; L=85; S=10
Sorozatfúró tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagokhoz.
| Szerszámátmérő (D) | 5 - 12 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x27 mm |
CMT Tömör keményfém sorozatfúró, D=1,3-10; L=57,5; S=10
CMT Keményfém sorozatfúró. Ideális keményfa és nehéz kompozitokhoz, például forgácslapokhoz, MDF-hez és furnérozott fához.
Nagysebességű fúró és CNC-gépekhez ajánlott.
| Szerszámátmérő (D) | 2 - 10 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
CMT Tömör keményfém sorozatfúró, D=1,3-10; L=70; S=10
CMT Keményfém sorozatfúró. Ideális keményfa és nehéz kompozitokhoz, például forgácslapokhoz, MDF-hez és furnérozott fához.
| Szerszámátmérő (D) | 2 - 10 mm |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
CMT Tömör keményfém sorozatfúró, D=2-5; L=57,5-70; S=10,
Fúrógépen és megmunkáló központon, CNC berendezésen megfelelő tokmánnyal vak furatok fúrására.
Tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagokhoz.
| Szerszámátmérő (D) | 2 - 5 mm |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
CMT Tömör keményfém sorozatfúró, D=3-10; L=70; S=10
Fúrógépen és/ vagy megfelelő tokmánnyal vak furatok fúrására tömör fa, fa kompozitok, műanyag és laminált anyagokhoz.
Legfeljebb 20-30 mm vastag panelekhez.
| Szerszámátmérő (D) | 3 - 10 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10 mm |