Sorozatfúró szárak
CMT Tömör keményfém spirálfúró 120°-os éllel, D=2-5; L=50-60;
Adapterrel vagy persellyel használható.
| Szerszámátmérő (D) | 2 - 5 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Szerszámátmérő és befogási méret (S=D) | 2 - 5 mm |
Raktáron
5.008 Ft + ÁFA -tól
(6.360 Ft)
CMT Tömör keményfém spirálfúró 60°-os éllel, D=2,5-4; L=55
Adapterrel vagy persellyel használható.
| Szerszámátmérő (D) | 2,5 - 4 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Szerszámátmérő és befogási méret (S=D) | 2,5 - 4 mm |
Még 2 db raktáron
5.213 Ft + ÁFA -tól
(6.621 Ft)
CMT Tömör keményfém spirálfúró negatív éllel, D=2,5-5; L=55
Adapterrel vagy persellyel használható.
| Szerszámátmérő (D) | 2,5 - 5 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Szerszámátmérő és befogási méret (S=D) | 2,5 - 5 mm |
Külső raktáron
5.213 Ft + ÁFA -tól
(6.621 Ft)
CMT Tömör keményfém Xtreme sorozatfúró, D=5-10; L=70; S=10
Keményfém sorozatfúró szerszám. Fúrógépekhez használható megfelelő adapterrel vagy tokmánnyal.
| Szerszámátmérő (D) | 5 - 8 mm |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
Még 1 db raktáron
14.023 Ft + ÁFA -tól
(17.809 Ft)
Omas fúrószerszám, ART 558 D= 5-16 S= 10x20 Balos (LH)
Omas sorozatfúró szerszám
| Szerszámátmérő (D) | 5-16 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) |
| Befogási méret (S) | 10 x 20 mm |
Külső raktáron
3.960 Ft + ÁFA -tól
(5.029 Ft)
Omas fúrószerszám, ART 558 D= 5-16 S= 10x20 Jobbos (RH)
Omas sorozatfúró szerszám
| Szerszámátmérő (D) | 5-16 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x20 mm |
Külső raktáron
3.960 Ft + ÁFA -tól
(5.029 Ft)
Omas fúrószerszám, ART 559 D= 3-8 S= 10x27 - 43 Balos (LH)
Omas sorozatfúró szerszám
| Szerszámátmérő (D) | 3-8 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) |
| Befogási méret (S) | 10x27 - 43 mm |
Külső raktáron
4.776 Ft + ÁFA -tól
(6.065 Ft)
Omas fúrószerszám, ART 559 D= 3-8 S= 10x27 - 43 Jobbos (RH)
Omas sorozatfúró szerszám
| Szerszámátmérő (D) | 3-8 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x27 - 43 mm |
Külső raktáron
4.776 Ft + ÁFA -tól
(6.065 Ft)
Omas fúrószerszám, ART 560 D= 5 - 12 S= 10x26 Balos (LH)
Omas sorozatfúró szerszám
| Szerszámátmérő (D) | 5 - 12 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) |
| Befogási méret (S) | 10x26 mm |
Külső raktáron
5.049 Ft + ÁFA -tól
(6.412 Ft)
Omas fúrószerszám, ART 560 D= 5 - 12 S= 10x26 Jobbos (RH)
Omas sorozatfúró szerszám
| Szerszámátmérő (D) | 5 - 12 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x26 mm |
Külső raktáron
5.049 Ft + ÁFA -tól
(6.412 Ft)
Omas fúrószerszám, ART 561 D= 4 - 5 S= 10x20 Balos (LH)
Omas sorozatfúró szerszám
| Szerszámátmérő (D) | 4 - 5 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) |
| Befogási méret (S) | 10x20 mm |
Külső raktáron
6.553 Ft + ÁFA -tól
(8.322 Ft)
Omas fúrószerszám, ART 561 D= 4 - 5 S= 10x20 Jobbos (RH)
Omas sorozatfúró szerszám
| Szerszámátmérő (D) | 4 - 5 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10x20 mm |
Külső raktáron
6.553 Ft + ÁFA -tól
(8.322 Ft)