Hosszlyukfúrók
CMT Spirál élű hosszlyukfúró forgácstörővel, BALOS, D=6-16; S=16
Lágy és keményfák hornyainak vágásához. Tokmányokkal felszerelt megmunkáló központokon használják.
| Szerszámátmérő (D) | 6 - 16 mm |
| Befogási méret (S) | 16 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) |
Külső raktáron
7.955 Ft + ÁFA -tól
(10.103 Ft)
CMT Spirál élű hosszlyukfúró forgácstörővel, JOBBOS, D=6-16; S=13
Lágy és keményfa marásához egyaránt használható szerszám.
Zárt megmunkáló központokban használható.
| Szerszámátmérő (D) | 6 - 16 mm |
| Befogási méret (S) | 13 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
Külső raktáron
7.955 Ft + ÁFA -tól
(10.103 Ft)
CMT Spirál élű hosszlyukfúró forgácstörővel, JOBBOS, D=6-16; S=16
Lágy és keményfák hornyainak vágásához. Tokmányokkal felszerelt megmunkáló központokon használják.
| Szerszámátmérő (D) | 6 - 16 mm |
| Befogási méret (S) | 16 mm |
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
Külső raktáron
7.955 Ft + ÁFA -tól
(10.103 Ft)
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=6-16; S=10
Puha és keményfa hornyolására. Zárt marógépeken használható.
| Szerszámátmérő (D) | 6 - 16 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 10 mm |
Külső raktáron
7.013 Ft + ÁFA -tól
(8.907 Ft)
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=6-16; S=13
Puha és keményfa hornyolására. Zárt marógépeken használható.
| Szerszámátmérő (D) | 6 - 16 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 13 mm |
Külső raktáron
7.186 Ft + ÁFA -tól
(9.126 Ft)
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=6-16; S=16
Puha és keményfa hornyolására. Zárt marógépeken használható.
| Szerszámátmérő (D) | 6 - 16 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 16 mm |
Raktáron
6.501 Ft + ÁFA -tól
(8.257 Ft)
CMT Változtatható forgásirányú horonymaró, D=6-13; S=13
Puha és keményfa hornyolására. Zárt marógépeken használható.
| Szerszámátmérő (D) | 6 - 13 mm |
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Befogási méret (S) | 13 mm |
Raktáron
10.572 Ft + ÁFA -tól
(13.426 Ft)
OMAS 6db os hosszlyukfúró szett 509 S-13X50 LH
OMAS 6 darabos hosszlyukfúró szett , balos
| Forgásirány | Balos (LH) |
| Szerszámátmérő (D) | 6-8-10-12-14-16 mm |
| Befogási méret (S) | 10x50 mm |
Külső raktáron
51.054 Ft + ÁFA
(64.839 Ft)
OMAS 6db os hosszlyukfúró szett 509 S-13X50 RH
OMAS 6 darabos hosszlyukfúró szett , jobbos
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Szerszámátmérő (D) | 6-8-10-12-14-16 mm |
| Befogási méret (S) | 13x50 mm |
Külső raktáron
51.054 Ft + ÁFA
(64.839 Ft)
OMAS 6db os hosszlyukfúró szett 509 S-16X50 LH
OMAS 6 darabos hosszlyukfúró szett , balos
| Forgásirány | Balos (LH) |
| Szerszámátmérő (D) | 6-8-10-12-14-16 mm |
| Befogási méret (S) | 10x50 mm |
Külső raktáron
51.054 Ft + ÁFA
(64.839 Ft)
OMAS 6db os hosszlyukfúró szett 509 S-16X50 RH
OMAS 6 darabos hosszlyukfúró szett , jobbos
| Forgásirány | Jobbos (RH) |
| Szerszámátmérő (D) | 6-8-10-12-14-16 mm |
| Befogási méret (S) | 16x50 mm |
Külső raktáron
51.054 Ft + ÁFA
(64.839 Ft)
OMAS hosszlyukfúró 511 D=6-12 S=12x30 Balos (LH) - Jobbos (RH) Z= 2-4
Omas hosszlyukfúró
| Forgásirány | Balos (LH) - Jobbos (RH) |
| Szerszámátmérő (D) | 6-12 mm |
| Befogási méret (S) | 12x30 mm |
Külső raktáron
8.735 Ft + ÁFA
(11.094 Ft)