Profilozó szerszámok
CMT Keményfém lapkás profilmaró szerszám S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerűen készíthet szépen profilozott léceket, anyagokat
| Szerszám átmérő (D) | 27 mm |
| Élhossz (I) | 41 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 90,2 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
CMT Keményfém lapkás profilmaró szerszám S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerűen készíthet szépen profilozott léceket, anyagokat
| Szerszám átmérő (D) | 47,5 mm |
| Élhossz (I) | 28,5 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 77,4 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
CMT Keményfém lapkás profilmaró szerszám S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerűen készíthet szépen profilozott léceket, anyagokat
| Szerszám átmérő (D) | 59 mm |
| Élhossz (I) | 25,4 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 73,5 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
CMT Keményfém lapkás profilmaró szerszám csapággyal, R=4-6,35; S=8-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerűen készíthet szépen profilozott léceket, anyagokat
| Szerszám átmérő (D) | 39,05 - 60,5 mm |
| Élhossz (I) | 11,5 - 17,3 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 57 - 71,7 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 8 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
CMT Keményfém lapkás profilmaró, 'A' profil, S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerűen készíthet szépen profilozott léceket, anyagokat
| Szerszám átmérő (D) | 31,7 mm |
| Élhossz (I) | 23 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 61,1 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
CMT Keményfém lapkás profilmaró, 'B' profil, S=12-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerűen készíthet szépen profilozott léceket, anyagokat
| Szerszám átmérő (D) | 31,7 mm |
| Élhossz (I) | 19 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 57,2 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 12 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
CMT Keményfém lapkás T-nútmaró, D=28-34,9; I=13,5-22,2; S=8-12,7
| Szerszám átmérő (D) | 28 - 34,9 mm |
| Élhossz (I) | 13,5 - 22,2 mm |
| Szerszámátmérő (d) | 8,7 - 12,7 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 56,3 - 66 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 1+1/2 db |
| Befogási méret (S) | 8 - 12 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
CMT Keményfém lapkás T-nútmaró, D=8,5-19,5; I=11-16,5; S=6-12,7
| Szerszám átmérő (D) | 8,5 - 19,5 mm |
| Élhossz (I) | 11 - 17,5 mm |
| Szerszámátmérő (d) | 4,8 - 12,6 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 48 - 54 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 1 - 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
CMT Keményfém lapkás ujjmaró csapággyal D=12,7-19; S=6-12,7
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen és szépen tud éleket vagy sík felületeket mintázni
| Szerszám átmérő (D) | 12,7 - 19 mm |
| Élhossz (I) | 9,5 - 31,7 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 50,8 - 73 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 - 12,7 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
CMT Keményfém lapkás üvegosztóléc maró szerszámok, A-B-C profil; S=6,35-8
Tömör keményfém vágóélekkel egyszerűen készíthet profilozott beltéri ajtó- és ablakszárnyat, osztólécet
| Szerszám átmérő (D) | 22 - 28 mm |
| Élhossz (I) | 19 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 50,8 - 61,2 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6,35 - 8 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=1,6-12,7; S=6
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen és szépen tud éleket lekerekíteni, díszíteni
| Szerszám átmérő (D) | 15,9 - 38,1 mm |
| Élhossz (I) | 12,7 - 19 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 52,5 - 61 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |
CMT Szimplavállas gömbölyítő maró csapággyal, R=1-16; S=6,35
Tömör keményfém vágóélekkel könnyen és szépen tud éleket lekerekíteni, díszíteni
| Szerszám átmérő (D) | 14,7 - 44,4 mm |
| Élhossz (I) | 10 - 22 mm |
| Szerszám teljes hossz (L) | 51 - 63,5 mm |
| Vágóélek száma (Z) | 2 db |
| Befogási méret (S) | 6,35 mm |
| Vágóél anyaga | HW Wolfrám keményfém |