Egyenes lapkák
OMAS Keményfém cserelapka 16x12x1,5 15°-os
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Jobbra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 16 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Még 1 db raktáron
2.593 Ft + ÁFA
(3.293 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 16x12x1,5 15°-os
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 16 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
2.593 Ft + ÁFA
(3.293 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 17x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 17 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
1.801 Ft + ÁFA
(2.287 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 17x12x1,5 12°-os
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Jobbra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 17 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
2.593 Ft + ÁFA
(3.293 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 17x12x1,5 12°-os
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 17 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
2.593 Ft + ÁFA
(3.293 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 18,5x12x1,5 6°-os
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Jobbra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 18,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
2.593 Ft + ÁFA
(3.293 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 18,5x12x1,5 6°-os
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 18,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Még 2 db raktáron
2.593 Ft + ÁFA
(3.293 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 18x18x1,95
Tömör keményfém nútmaró lapka
| Kialakítás | Négy élű megfordítható lapka |
| Hosszúság (L) | 18 mm |
| Szélesség (H/W) | 18 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,95 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
2.111 Ft + ÁFA
(2.680 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 20x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 20 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
808 Ft + ÁFA
(1.026 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 25,8x12x1,5 15°-os
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Jobbra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 25,8 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
2.593 Ft + ÁFA
(3.293 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 25,8x12x1,5 15°-os
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 25,8 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Még 2 db raktáron
2.593 Ft + ÁFA
(3.293 Ft)
OMAS Keményfém cserelapka 26,8x12x1,5 12°-os
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Jobbra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 26,8 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
2.593 Ft + ÁFA
(3.293 Ft)