Egyenes lapkák
CMT Keményfém cserelapka 60x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 60 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
6.193 Ft + ÁFA
(7.866 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 60x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka. K2250 anyagminőség
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 60 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
8.989 Ft + ÁFA
(11.416 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 7,5x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 7,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
1.206 Ft + ÁFA
(1.531 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 7,65x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 7,65 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
1.232 Ft + ÁFA
(1.565 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 9,6x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 9,6 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
1.358 Ft + ÁFA
(1.725 Ft)
CMT Keményfém cserelapka spirálmaróhoz
HWM ipari marókés a 662.160.11 spirálmaróhoz
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 23 mm |
| Szélesség (H/W) | 7 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2R db |
Raktáron
9.539 Ft + ÁFA
(12.114 Ft)
CMT Keményfém cserelapka spirálmaróhoz
HWM ipari marókés a 662.160.11 spirálmaróhoz
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 23 mm |
| Szélesség (H/W) | 7 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 3R db |
Raktáron
10.069 Ft + ÁFA
(12.787 Ft)
cserelapka 0481-20B
cserelapka 0481-20B az 520-B jelű CNC szerszámhoz
Külső raktáron
2.320 Ft + ÁFA
(2.946 Ft)
Lapka szorító ART 519-R
Lapka szorító ART 519-R a 0520-B jelű CNC szerszámhoz
Külső raktáron
8.189 Ft + ÁFA
(10.400 Ft)