Egyenes lapkák
CMT Keményfém cserelapka 28,3x12x1,5
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 28,3 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
2.657 Ft + ÁFA
(3.375 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 29,5x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 29,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
3.776 Ft + ÁFA
(4.795 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 29,5x9x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 29,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 9 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
3.425 Ft + ÁFA
(4.349 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 30x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 30 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
1.831 Ft + ÁFA
(2.325 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 30x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 30 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Raktáron
3.597 Ft + ÁFA
(4.568 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 30x12x1,5 - 45°os élszög
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 30 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
4.378 Ft + ÁFA
(5.561 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 30x5,5x1,1
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Illesztőhoronnyal rendelkező lapka |
| Hosszúság (L) | 30 mm |
| Szélesség (H/W) | 5,5 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,1 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
2.318 Ft + ÁFA
(2.944 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 31,5x9x1,5
CMT Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 31,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 9 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
9.161 Ft + ÁFA
(11.635 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 36x12x1.5
Tömör keményfém trapéz lapka
| Kialakítás | Balra döntött lapka |
| Hosszúság (L) | 36 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
7.426 Ft + ÁFA
(9.430 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 39,5x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 39,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Külső raktáron
5.485 Ft + ÁFA
(6.966 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 39,5x9x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 39,5 mm |
| Szélesség (H/W) | 9 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 4 db |
Raktáron
4.458 Ft + ÁFA
(5.662 Ft)
CMT Keményfém cserelapka 40x12x1,5
Tömör keményfém egyenes lapka
| Kialakítás | Egyenes lapka |
| Hosszúság (L) | 40 mm |
| Szélesség (H/W) | 12 mm |
| Vastagság (K/T/P) | 1,5 mm |
| Élek száma (Z) | 2 db |
Külső raktáron
4.332 Ft + ÁFA
(5.502 Ft)